SPIN

Inwestorzy przynoszą swoje pomysły

redakcja niedziela, 31 stycznia 2010, 18:53 Siedlce

Zagospodarowanie terenu przy ulicy Wojskowej to w tej chwili najbardziej kontrowersyjny temat w Siedlcach. Tak kontrowersyjny, że musi być rozstrzygnięty w drodze referendum.

7 lutego siedlczanie zdecydują czego chcą w centrum miasta: aquaparku czy galerii handlowej. Jednak, niezależnie od tego  o  sprzedaży kwartału pomiędzy ulicami Piłsudskiego, Sportową, Katedralną i Wojskową dowiedzieli się już inwestorzy. I przedstawiają projekty centrów, które albo już powstały albo są w trakcie realizacji. Chcą pokazać swój styl i to na co ich stać. W siedleckim Urzędzie Miasta na biurku leży stos opracowań, katalogów i albumów.

bg

 

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. pg dodano 9 lat temu

  Niesamowite projekty. Aż cieżko uwierzyć, że coś takiego moglibyśmy mieć w Siedlcach. Może wreszcie mielibyśmy Empik..

 2. sandokan dodano 9 lat temu

  Chyba dokładnie nie wiecie, że zgodnie z prawem te referendum nie daje możliwości decydowania o inwestycji, a jedynie ma charakter opinii.

 3. redakcja dodano 9 lat temu

  Jeśli komentarz był do redakcji to… wiemy, ale dziękujemy i odsyłamy do http://www.spin.siedlce.pl/2009/12/17/referendum-bedzie-7-lutego/ .

 4. Carramba :) dodano 9 lat temu

  Empiku nie będzie. Polecam zajrzeć na forum Siedlec na gazeta.pl. Tam jest dokładnie wytłumaczone dlaczego. Co do galerii to faktycznie fajne tylko kto powiedział, że one będą w centrum tych miast? Może będą na obrzeżach bo przecież o tu leży sedno problemu. Usytuowanie galerii w centrum Siedlec to katastrofalny pomysł i porażka komunikacyjna w przyszłości!

 5. animals dodano 9 lat temu

  Jest juz projekt Aquaparku!! http://de.acidcow.com/pics/20100203/abandoned_water_park_at_walt_disney_world_48.jpg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?