SPIN

POLICJA: Zatrzymani podczas próby kradzieży

Aneta Borkowska środa, 24 lutego 2010, 11:50 Siedlce, Wydarzenia
Jeden z zatrzymanych sprawców Fot.KWP Radom

Jeden z zatrzymanych sprawców Fot.KWP Radom

Wczoraj 23 lutego siedleccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy próbowali ukraść zaparkowanego na ulicy Osiedlowej daewoo tico.

Około 2. w nocy patrolujący miasto policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Gdy postanowili sprawdzić o co chodzi ten zaczął uciekać. Funkcjonariusz ruszył w pościg za mężczyzną. W tym czasie drugi z kompanów próbował uruchomić silnik zaparkowanego na ulicy daewoo tico. Po przyjechaniu na miejsce dodatkowego patrolu okazało się, że parę innych aut ma powybijane szyby. Po przeszukaniu zatrzymanych  dwóch 23 – latków znaleziono przy nich radioodtwarzacze pochodzące z uszkodzonych samochodów. Dodatkowo wyszło na jaw, że jeden ze złodziei jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, gdyż ma odbyć dwa lata kary w więzieniu za wcześniejsze rozboje. Sprawcy zostali przewiezieni do siedleckiej komendy. Za czyn grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło KWP Radom opr. ab

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?