SPIN

UWAGA: Zmiany w rozkładzie jazdy MPK

Beata Głozak niedziela, 28 lutego 2010, 14:53 Siedlce
Od 1 marca koniec hurtowej sprzedaży jednorazowych biletów MPK. Fot. AB

Od 1 marca koniec hurtowej sprzedaży jednorazowych biletów MPK. Fot. AB

Od 1 marca nastąpią zmiany w korzystaniu z usług siedleckiego MPK. Oprócz zmian w rozkładzie jazdy dwóch linii szykują się także inne. Oto one:

1. Od jutra zmiana w rozkładzie jazdy linii: 3 i 4. Kursujące do tej pory co 20 minut autobusy, teraz będą  jeździły co 15 minut.

3. Od jutra pasażerowie komunikacji miejskiej w Siedlcach korzystający z Biletów Okresowych, nie muszą ich kasować (logować się) przy każdym wchodzeniu do autobusu. Obowiązek kasowania biletów istnieje wyłącznie podczas pierwszego przejazdu na nowym kontrakcie (nowym bilecie), czyli w chwili gdy rozpoczynamy nowy okres kolejnego miesiąca lub kolejnych 30 dni przy bilecie dynamicznym.

2. Dzisiaj Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach kończy hurtową sprzedaż papierowych biletów jednorazowych. W punktach sprzedaży dostępne one będą do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak, jak do 30 czerwca. Nadal jednak sprzedaż biletów jednorazowych będą prowadzili kierowcy autobusów MPK.


opr. bg

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?