MKP Pogoń Siedlce wygrała po karnych

Beata Głozak środa, 21 kwietnia 2010, 23:32 Aktualnie

W meczu o Puchar Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego, Pogoń pokonała po rzutach karnych Wisłę Duninów 3:1. W regulaminowym czasie gry było 1:1.

Pierwsza bramka padła w drugiej połowie meczu po strzale głową pogonisty Rafała Konasiuka dzięki dośrodkowaniu Damiana Rytla. Sytuacja stała się jednak bardzo napięta w 75 minucie kiedy to Tomasz Stromecki sfaulował zawodnika Wisły i otrzymał za to czerwoną kartkę.  W konsekwencji gospodarze po rzucie wolnym doprowadzili do wyrównania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia pojedynku. O awansie do następnej rundy zadecydowały rzuty karne, w których lepsi byli biało-niebiescy. Końcowy wynik to 3:1 dla siedlczan.