SPIN

Dwa lata za włamanie

Beata Głozak wtorek, 3 sierpnia 2010, 16:00 Aktualnie

Dwa lata pozbawienia wolności – taką karę dostał mieszkaniec Siedlec za włamanie się do magazynu z artykułami budowlanymi, skąd zabrał materiały wykończeniowe.

W sobotę (31.07) około godziny 23.15, dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony, że nieznana osoba włamała się do magazynu z artykułami budowlanymi. Dzięki szybkiej interwencji policjantów, na miejscu zdarzenia został ujęty i zatrzymany na gorącym uczynku sprawca włamania. Jak się później okazało mężczyzna poprzez uszkodzenie dachu magazynu, wszedł do jego środka po czym zabrał stamtąd materiały wykończeniowe. Zatrzymany 37 – latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Wczoraj Prokurator Rejonowy w Siedlcach wymierzył mu karę, dwóch lat pozbawienia wolności.

KMP Siedlce

Powiadom o wpisie

2 komentarze

  1. prokurator dodano 9 lat temu

    "Wczoraj Prokurator Rejonowy w Siedlcach wymierzył mu karę, dwóch lat pozbawienia wolności".
    Nie wiesz nie pisz bzdur. Od kiedy prokuratorzy wymierzają karę.

  2. Beata Głozak dodano 9 lat temu

    Powinien Pan zauważyć, że informacja ta jest informacją Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i nie była redagowana ani opracowana przez redakcję portalu SPIN. Gdyby tak było w prawym dolnym rogu inf. pojawiłby się skrót opr.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?