SPIN

Lekarka podejrzana o korupcję

Aneta Borkowska czwartek, 12 sierpnia 2010, 10:07 Siedlce, Wydarzenia

Dziewięć zarzutów przedstawiła Prokuratura Okręgowa lekarce z jednego z siedlecki szpitali podejrzanej o korupcję. Siedleccy policjanci zbierali dowody przeciwko kobiecie przez kilka miesięcy. Grozi jej 10 lat więzienia.

Lekarka podejrzana jest o przyjmowanie łapówek od pacjentów oraz ich rodzin w zamian za leczenie. Otrzymując pieniądze kobieta przyspieszała także procedury związane z badaniami lekarskimi. Funkcjonariuszom z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą udało się zebrać tyle dowodów, aby kobietę wreszcie zatrzymać i postawić przed sąd. Prokurator zastosował wobec zatrzymanej poręczenie majątkowe w wysokości 17 tysięcy zł. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet do 10 lat więzienia. Policjanci zwalczający korupcję określają tą sprawę, jako rozwojową.

opr. ab

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. i dobrze dodano 8 lat temu

  No to ciekawe co to za pani "doktórka"???? i z którego szpitala.

 2. haha dodano 8 lat temu

  Wydaje mi się, że to nie jedyny taki przypadek. Moja koleżanka twierdzi, że jak leżała w Wojewódzkim to miała woreczek z 5zł. np dla pielęgniarek. Ciekawe czy tak jest faktycznie, bo ja nie byłam nigdy w szpitalach siedleckich.

 3. pielegniarka dodano 8 lat temu

  eeeee5 zł to pomyłka zaczynamy od 50 ,jak się czyta takie rzeczy człowiek traci serce do tego zawodu…..

 4. Anonim dodano 8 lat temu

  To weź woreczek i chodź PiNDO głupia .

 5. ala dodano 8 lat temu

  To weź woreczek i się przekonaj PINDO GŁUPIA
  Tylko nie pięciozłotówki , bo za tyle to nawet salowa basenu ci nie poda bezmózgowcu jeden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?