SPIN

SPORT:: WYNIKI 1 TRIATHLONU SIEDLECKIEGO

Beata Głozak poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 11:58 Aktualnie, Sport, Wydarzenia

Przedstawiamy nieoficjalne wyniki 1 Triathlonu Siedleckiego, który odbył się 21. sierpnia nad siedleckim zalewem a którego organizatorem było stowarzyszenie Leniwce.pl

KATEGORIA MŁODZIEŻOWA:

1. Maciej Jurzyk (76) wyniki: 2m10s (czas po pływaniu); 11m34s (po rowerze); na mecie: 15m17s
2. Patryk Borkowski (77) wyniki: 2m08s (czas po pływaniu); 11m55s (po rowerze); na mecie: 16m23s
3. Michał Anusiewicz (80)  wyniki: 2m31s (czas po pływaniu); 12m11s (po rowerze); na mecie: 17m15s
4. Jan Zieliński (69) wyniki: 2m38s (czas po pływaniu); 13m00s (po rowerze); na mecie: 18m01s
5. Daniel Borkowski (78) wyniki: 2m03s (czas po pływaniu); 11m58s (po rowerze); na mecie: 18m33s
6. Adrian Krzymowski (74) wyniki: 2m07s (czas po pływaniu); 12m50s (po rowerze); na mecie: 19m23s
7. Aleksandra Przybylska (72) wyniki: 2m05s (czas po pływaniu); 13m47s (po rowerze); na mecie: 19m48s
8. Jakub Sikorski (71) wyniki: 3m25s (czas po pływaniu); 15m50s (po rowerze); na mecie: 21m42s
9. Karolina Strusińska (70) wyniki: 2m25s (czas po pływaniu); 15m00s (po rowerze); na mecie: 23m30s

KATEGORIA DOROŚLI:

1. Krzysztof Dybowski (15) wyniki: 6m14s (po rowerze); na mecie: 45m11s
2. Tomasz Kowalski (26) wyniki: 6m27s (po rowerze); na mecie: 46m34s
3. Piotr Szrajner (49) wyniki: 7m36s (po rowerze); na mecie: 47m27s
4. Piotr Dymus (16) wyniki: 7m21s (po rowerze); na mecie: 48m21s
5. Jakub Strugacz (48) wyniki: 8m31s (po rowerze); na mecie: 49m38s
6. Paweł Janiak (21) wyniki: 7m07s (po rowerze); na mecie: 50m51s
7. Maciej Koc (23) wyniki: 7m56s (po rowerze); na mecie: 51m10s
8. Paweł Zapałowski (57) wyniki: 12m03s (po rowerze); na mecie: 52m16s
9. Adrian Chromiński (13) wyniki: 7m13s (po rowerze); na mecie: 52m49s
10. Rafał Wysocki (56) wyniki: 9m50s (po rowerze); na mecie: 53m00s
11. Leszek Moczydłowski (36) wyniki: 9m18s (po rowerze); na mecie: 53m13s
12. Sebastian Ostas (40) wyniki: 9m41s (po rowerze); na mecie: 53m17s
13. Michał Bojarczyk (12) wyniki: 11m24s (po rowerze); na mecie: 53m32s
14. Wojciech Manoś (33) wyniki: 11m31s (po rowerze); na mecie: 53m40s
15. Kamil Majewski (32) wyniki: 10m28s (po rowerze); na mecie: 53m56s
16. Hubert Stański (46) wyniki: 15m02s (po rowerze); na mecie: 53m56s
17. 1. Aleksandra Prekurat (6) wyniki: 9m20s (po rowerze); na mecie: 54m22s
18. Gerard Wasiak (52) wyniki: 10m20s (po rowerze); na mecie: 54m25s
19. 2. Olga Ziętek (7) wyniki: 7m15s (po rowerze); na mecie: 54m32s
20. Krzysztof Biarda (11) wyniki: 12m52s (po rowerze); na mecie: 54m37s
21. Michał Komoń (24) wyniki: 10m08s (po rowerze); na mecie: 55m06s
22. Maciej Karasiński (22) wyniki: 11m05s (po rowerze); na mecie: 55m14s
23. Szymon Ławecki (30) wyniki: 11m10s (po rowerze); na mecie: 55m41s
24. Grzegorz Wierzbicki (54) wyniki: 9m57s (po rowerze); na mecie: 55m41s
25. Michał Powałka (43) wyniki: 8m24s (po rowerze); na mecie: 55m43s
26. 3. Elżbieta Mzyk (5) wyniki: 7m49s (po rowerze); na mecie: 55m58s
27. Sebastian Florczuk (17) wyniki: 13m20s (po rowerze); na mecie: 56m17s
28. Rafał Gil (19) wyniki: 11m00s (po rowerze); na mecie: 56m46s
29. Albano Neira Navarro (37) wyniki: 9m12s (po rowerze); na mecie: 56m46s
30. Paweł Mlonek (35) wyniki: 8m59s (po rowerze); na mecie: 57m00s
31. Jacek Garwoliński (58) wyniki: 9m43s (po rowerze); na mecie: 57m12s
32. Hubert Roman (44) wyniki: 11m33s (po rowerze); na mecie: 57m28s
33. 4. Nina Grzebisz (1) wyniki: 8m50s (po rowerze); na mecie: 57m51s
34. Andrzej Krochmal (27) wyniki: 11m51s (po rowerze); na mecie: 58m10s
35. Szymon Maciołek (31) wyniki: 10m22s (po rowerze); na mecie: 58m31s
36. Przemysław Krzymowski (28) wyniki: 10m56s (po rowerze); na mecie: 58m39s
37. Grzegorz Dadak (14) wyniki: 13m59s (po rowerze); na mecie: 58m57s
38. 5. Luiza Kroupa (3) wyniki: 9m12s (po rowerze); na mecie: 59m13s
39. Piotr Wielogórka (53) wyniki: 11m10s (po rowerze); na mecie: 1h01m00s
40. Tomasz Niedziółka (38) wyniki: 9m41s (po rowerze); na mecie: 1h02m00s
41. Krzysztof Szymko (50) wyniki: 12m48s (po rowerze); na mecie: 1h04m26s
42. Adam Rutkowski (45) wyniki: 11m18s (po rowerze); na mecie: 1h05m20s
43. Tomasz Staturski (47) wyniki: 10m09s (po rowerze); na mecie: 1h05m27s
44. Lech Gil (18) wyniki: 14m24s (po rowerze); na mecie: 1h08m01s
45. Wojciech Niedziółka (39) wyniki: 14m14s (po rowerze); na mecie: 1h09m00s
46. Grzegorz Posiadała (42) wyniki: 12m10s (po rowerze); na mecie: 1h12m49s
47. 6. Mariola Janiak (2) wyniki: 14m14s (po rowerze); na mecie: 1h19m09s

bg

 


1. Krzysztof Dybowski (15) wyniki: 6m14s (po rowerze); na mecie: 45m11s
2. Tomasz Kowalski (26) wyniki: 6m27s (po rowerze); na mecie: 46m34s
3. Piotr Szrajner (49) wyniki: 7m36s (po rowerze); na mecie: 47m27s
4. Piotr Dymus (16) wyniki: 7m21s (po rowerze); na mecie: 48m21s
5. Jakub Strugacz (48) wyniki: 8m31s (po rowerze); na mecie: 49m38s
6. Paweł Janiak (21) wyniki: 7m07s (po rowerze); na mecie: 50m51s
7. Maciej Koc (23) wyniki: 7m56s (po rowerze); na mecie: 51m10s
8. Paweł Zapałowski (57) wyniki: 12m03s (po rowerze); na mecie: 52m16s
9. Adrian Chromiński (13) wyniki: 7m13s (po rowerze); na mecie: 52m49s
10. Rafał Wysocki (56) wyniki: 9m50s (po rowerze); na mecie: 53m00s
11. Leszek Moczydłowski (36) wyniki: 9m18s (po rowerze); na mecie: 53m13s
12. Sebastian Ostas (40) wyniki: 9m41s (po rowerze); na mecie: 53m17s
13. Michał Bojarczyk (12) wyniki: 11m24s (po rowerze); na mecie: 53m32s
14. Wojciech Manoś (33) wyniki: 11m31s (po rowerze); na mecie: 53m40s
15. Kamil Majewski (32) wyniki: 10m28s (po rowerze); na mecie: 53m56s
16. Hubert Stański (46) wyniki: 15m02s (po rowerze); na mecie: 53m56s
17. 1. Aleksandra Prekurat (6) wyniki: 9m20s (po rowerze); na mecie: 54m22s
18. Gerard Wasiak (52) wyniki: 10m20s (po rowerze); na mecie: 54m25s
19. 2. Olga Ziętek (7) wyniki: 7m15s (po rowerze); na mecie: 54m32s
20. Krzysztof Biarda (11) wyniki: 12m52s (po rowerze); na mecie: 54m37s
21. Michał Komoń (24) wyniki: 10m08s (po rowerze); na mecie: 55m06s
22. Maciej Karasiński (22) wyniki: 11m05s (po rowerze); na mecie: 55m14s
23. Szymon Ławecki (30) wyniki: 11m10s (po rowerze); na mecie: 55m41s
24. Grzegorz Wierzbicki (54) wyniki: 9m57s (po rowerze); na mecie: 55m41s
25. Michał Powałka (43) wyniki: 8m24s (po rowerze); na mecie: 55m43s
26. 3. Elżbieta Mzyk (5) wyniki: 7m49s (po rowerze); na mecie: 55m58s
27. Sebastian Florczuk (17) wyniki: 13m20s (po rowerze); na mecie: 56m17s
28. Rafał Gil (19) wyniki: 11m00s (po rowerze); na mecie: 56m46s
29. Albano Neira Navarro (37) wyniki: 9m12s (po rowerze); na mecie: 56m46s
30. Paweł Mlonek (35) wyniki: 8m59s (po rowerze); na mecie: 57m00s
31. Jacek Garwoliński (58) wyniki: 9m43s (po rowerze); na mecie: 57m12s
32. Hubert Roman (44) wyniki: 11m33s (po rowerze); na mecie: 57m28s
33. 4. Nina Grzebisz (1) wyniki: 8m50s (po rowerze); na mecie: 57m51s
34. Andrzej Krochmal (27) wyniki: 11m51s (po rowerze); na mecie: 58m10s
35. Szymon Maciołek (31) wyniki: 10m22s (po rowerze); na mecie: 58m31s
36. Przemysław Krzymowski (28) wyniki: 10m56s (po rowerze); na mecie: 58m39s
37. Grzegorz Dadak (14) wyniki: 13m59s (po rowerze); na mecie: 58m57s
38. 5. Luiza Kroupa (3) wyniki: 9m12s (po rowerze); na mecie: 59m13s
39. Piotr Wielogórka (53) wyniki: 11m10s (po rowerze); na mecie: 1h01m00s
40. Tomasz Niedziółka (38) wyniki: 9m41s (po rowerze); na mecie: 1h02m00s
41. Krzysztof Szymko (50) wyniki: 12m48s (po rowerze); na mecie: 1h04m26s
42. Adam Rutkowski (45) wyniki: 11m18s (po rowerze); na mecie: 1h05m20s
43. Tomasz Staturski (47) wyniki: 10m09s (po rowerze); na mecie: 1h05m27s
44. Lech Gil (18) wyniki: 14m24s (po rowerze); na mecie: 1h08m01s
45. Wojciech Niedziółka (39) wyniki: 14m14s (po rowerze); na mecie: 1h09m00s
46. Grzegorz Posiadała (42) wyniki: 12m10s (po rowerze); na mecie: 1h12m49s
47. 6. Mariola Janiak (2) wyniki: 14m14s (po rowerze); na mecie: 1h19m09s

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.