SPIN

Pierwszy koncert w sali „Podlasie”

Aneta Borkowska środa, 22 września 2010, 11:14 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszy po niespełna półtorarocznej przerwie koncert w Sali Widowiskowej „Podlasie”.

3 października o godz. 18. koncert Inauguracyjny w Sali Widowiskowej wykona niezwykły kompozytor, pianista, wokalista, który stworzył własny, niepowtarzalny na polskiej scenie styl. Jego utwory wyróżniają się pięknymi tekstami, są ciepłe, zaskakujące, a jednocześnie wpadające w ucho. To wszystko sprawia, że Grzegorz Turnau zajmuje na polskiej scenie miejsce wyjątkowe. Bezkompromisowy i podążający własną artystyczną drogą, a jednocześnie znany szerokiej publiczności. Zawsze dobrze przyjmowany zarówno podczas występów na żywo, jak i przy kolejnych nagrywanych płytach.

Warunkiem wstępu na koncert jest odebranie bezpłatnego zaproszenia na koncert. Wejściówki będą wydawane od 22 września 2010r. (środa) w Sali Widowiskowej „PODLASIE” przy ul. Sienkiewicza 63. Ilość miejsc ograniczona.

ab

2 komentarze

  1. Brawo dodano 9 lat temu

    Bardzo fajny pomysł. Wybieram się.

  2. innka dodano 9 lat temu

    Mam bilet, ale kolejka

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?