SKK Siedlce przegrał z Warszawą

Beata Głozak środa, 6 października 2010, 20:38 Sport, Wydarzenia
SKK przegrał dzisiaj w hali przy Prusa 6 z AZS Politechniką Warszawską. Na zdjęciu jedno z wcześniejszych spotkań.

W hali OSiR przy ul. Prusa 6 trwa mecz 3. kolejki I ligi koszykówki. SKK Siedlce podejmuje na własnym parkiecie AZS Politechnikę Warszawską. Po I kwarcie siedlczanie przegrywali z gośćmi 10:13. Teraz trwa druga kwarta. Do jej końca zostały tylko niecałe 3 minuty a siedlczanie zaczęli odrabiać straty. SKK – AZS  21:18.

godz. 20.39; SKK Siedlce – AZS Politechnika Warszawska 21:21

godz. 20.41; SKK Siedlce – AZS 21: 24; do końca 2 kwarty pozostały 2 minuty. Dzisiaj na parkiecie świetnie radzi sobie Mateusz Bal, który nie zmarnował żadnej szansy w rzutach za 3 punkty i zdobył dla SKK 9 punktów. Drugim tak punktującym zawodnikiem jest Piotr Pamuła z AZS, który także zdobył 9 punktów. Na minutę przed końcem 2 kwarty SKK przegrywa z AZS 23:26. Koniec 2. kwarty.

godz. 21.03; trwa 3. kwarta. Do jej końca pozostało 8 minut. SKK przegrywa 7 punktami w spotkaniu z AZS Politechniką Warszawską 23:30.

godz. 21.05; SKK – AZS 24:34. Na parkiecie z Siedlec: Kamil Sulima, Sebastian Okoła, Rafał Wójcicki, Piotr Miś i Mateusz Bal.

godz. 21.09; przewaga gości powiększa się. W połowie 3 kwarty SKK Siedlce przegrywa 24:42. Za Misia wszedł Jacek Czyż.

godz. 21.13; mamy 19-to punktową różnicę w wyniku. SKK – AZS 25:44. Na parkiet wszedł Karol Chomka.

godz. 21.15; aktualny wynik SKK – AZS 27:46

godz. 21.19; powiększa się przewaga gości.  Na niecałą minutę prze końcem kwarty siedlczanie przegrywają 27:53. Na parkiecie skład siedleckiej drużyny wygląda następująco: Paweł Strychalski, Okoła Sebastian, Witold Kuriańczyk, Piotr Miś i Karol Chomka.

godz. 21.22; jest początek 4. kwarty; SKK Siedlce – AZS Politechnika Warszawska 27:54. Okoła zdobył do tej pory 8 punktów dla Siedlec.

godz. 21.25; SKK Siedlce zaczyna punktować. Zdobył kolejne 5 punktów. Jest 32:57. Okoła ma na koncie 10 punktów.

godz. 21.29; oba zespoły zdobywają po 2 punkty. SKK przegrywa z AZS 34;59.

godz. 21.32; na 5. minut przed końcem 4. kwarty wynik spotkania SKK – AZS 36:61

godz. 21.39; SKK Siedlce – AZS Politechnika 43:63

godz. 21.45. koniec spotkania. SKK przegrało kolejne spotkanie. Tym razem z AZS Politechniką Warszawską 50:67. W spotkaniu punktowali: Paweł Strychalski – 10pkt., Sebastian Okoła – 10pkt., Mateusz Bal – 9 pkt., Piotr Miś – 6pkt., Jacek Czyż – 4pkt., Rafał Wójcicki – 3 pkt., Marcin Nędzi – 2pkt., Witold Kuriańczyk – 2pkt., Maciej Kotwicki – 2pkt., Karol Chomka – 1pkt., Kamil Sulima – 1pkt., Miłosz Warecki – 0pkt.