KPS przegrał z Hajnówką na wyjeździe

Beata Głozak sobota, 16 października 2010, 18:21 Sport, Wydarzenia
Wrześniowe spotkanie z Hajnówką. Fot. G.Walczak

Dzisiejsze spotkanie KPS Siedlce przegrał na wyjeździe ulegając w tie – breaku zespołowi Parkiet Pronar Hajnówka 2:3. Pierwszy set należał do KPS-u 25:21. W drugim walka była bardziej wyrównana a siedlecki zespół raz doprowadził do czteropunktowej straty.

Coś załamało się jednak pod jego koniec i siedlczanie przegrali go 20:25. Trzeci set to znowu wygrana siedlczan choć z niewielką dwupunktową przewagą 25:23. Przypomnijmy, że 18. września tego roku KPS pokonał u siebie Hajnówkę 3:0 w II rundzie Pucharu Polski. W kolejnym secie KPS nie odpuszczał gospodarzowi wydzierając mu punkt po jego punkcie. Niestety. To nie wystarczyło. Pokonany we wrześniu Pronar doprowadził u siebie do tie – breaka pokonując w czwartym secie podopiecznych trenerów Nowaka i Podgórzaka 25:22. Tie – break przesądził o wygranej zespołu z Hajnówki.

godz. 19:00:49 wynik Pronar – KPS 2:2
godz. 19:02:42 | 3:5
godz. 19:03:26 | 4:6
godz. 19:03:54 | 4:7
godz. 19:05:36 | 5:8
godz. 19:06:54 | 6:9
godz. 19:13:15 | 11:13
godz. 19:16:04 | 13:14