SPIN

„Przeminęło z wiatrem” czyli kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia…”

Aneta Borkowska wtorek, 19 października 2010, 18:01 Kultura, Wydarzenia

„Myślę, że w przypadku tego filmu z czystym sumieniem mogę sobie odpuścić pisanie streszczeń. Wszyscy mieszkańcy planety Ziemia ten film bowiem znają, jeśli nie z powieści, to właśnie dzięki jej wspaniałej ekranizacji” – Marcin Kamiński.

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Do zobaczenia…”, który już 21 października o godzinie 19. i za jedyne 14 zł  w NoveKino. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy „Przeminęło z wiatrem” w reżyserii George Cukor`a. Film ten to ekranizacja bestsellerowej powieści Margaret Mitchell, która stała się najbardziej znaną produkcją hollywoodzką w historii kina.

Film opowiada o losach Scarlett O’Hara (Vivien Leigh), beztroskiej, pięknej i otoczonej kawalerami dziewczyny, której przyjemne i bogate życie przerywa niosąca z sobą śmierć i zniszczenie wojna. Równocześnie spada na nią wieść o ślubie Ashleya (Leslie Howard), w którym potajemnie się kochała, z nienawistną jej Melanią (Olivia de Havilland). Scarlett, chcąc zrobić mu na złość, przyjmuje oświadczyny pierwszego z brzegu mężczyzny, który bardzo szybko umiera. Jako wdowa Scarlett zostaje pozbawiona wszelkich zabaw i przyjemności. Wtedy w jej życiu zjawia się awanturnik – Rhett Butler (Clark Gable).

Po filmie będzie można napić się piwa (bezalkoholowego). Dodatkowo każdy bilet bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: alkoholu o wartości prawie 400 zł., zaproszenia na obiad do restauracji „Palce Lizać” (bez ograniczenia cenowego).

Przypominamy również, że do zdobycia bilet na film. Szczegółowe informacje tutaj.

Komentarze (1)

  1. syzyf dodano 9 lat temu

    wielki film!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?