SPIN

NEWS: „Likwidacja Więzienia w Siedlcach”. Nowy twór w wyborach

Beata Głozak czwartek, 21 października 2010, 20:48 Aktualnie, Wydarzenia

Kilka dni temu na terenie miasta pojawiły się plakaty z hasłem „Siedlce w cieniu więziennego muru. Czy tak musi być?” Ich autorem miał być Komitet Wyborczy Wyborców „Likwidacja Więzienia w Siedlcach”. Według ostatnich danych Państwowej Komisji Wyborczej w Siedlcach nowy twór zarejestrował się dzisiaj.

Z jego listy do Rady Miasta Siedlce w zbliżających się wyborach wystartują 23 osoby. Swoich kandydatów będą mieć w każdym okręgu miejskim. Oto ich pełna lista:

okręg nr 1: Grabowiec Małgorzata, Grabowiec Marek, Nikończuk Radosław, Szymani Robert, Wyrzykowski Paweł, Talacha Małgorzata; okręg nr 2: Olszewska Renata, Burgs Kamila, Kryński Tomasz, Bardzińska Magdalena, Stanek Robert Adam, Wierzbicki Marek; okręg nr 3: Warszawski Lech, Wysocki Zygmunt, Czmoch Karol, Burgs Janusz, Nyrek Katarzyna; okręg nr 4: Karwowski Michał, Możdżonek Mariusz, Wysocki Mariusz, Myszkiewicz Ewa, Ługowska Beata i Lipiński Maciej.

źródło: pkw/ opr. bg

5 komentarzy

 1. etur dodano 9 lat temu

  jakieś żarty,?oszołomstwo chciało zaisnieć!! szkoda słów

 2. eXTra dodano 9 lat temu

  Możdżonek Mariusz to ten siatkarz?

 3. syzyf dodano 9 lat temu

  to żart, prawda?

 4. marecki dodano 9 lat temu

  Ludzie z tego ugrupowania, jesteście śmieszni. W czasach, kiedy całkiem niedawno minął termin wyznaczony Polsce przez Unię Europejską w sprawie bezwzględnego przestrzegania 2 metrów kw. na jednego osadzonego, w czasach kiedy grożą nam ogromne kary finansowe związane z podobnego rodzaju zdarzeniami (wiele spraw w sądach już bandyci wygrali, toczą się kolejne, a na pewno będą jeszcze następne), w czasach kryzysu i bezrobocia – kiedy to siedleckim zakładzie karnym pracuje pewnie około dwustu osób (co jak na nasze miasto jest liczbą ogromną), wy występujecie głośno z taką akcją.
  Jesteście ogromnymi ignorantami, nie da się tego ukryć. Równie dobrze, z podobnym skutkiem, możecie założyć partię popierającą założenie sojuszu z istotami zamieszkującymi inną galaktykę.
  Ale w kraju moherów jednak parę osób może na was głosować. Np. babcia której możecie wmówić, że po likwidacji więzienia będzie miała bliżej z bazarku do katedry.

 5. NIEPONIEPIS dodano 9 lat temu

  A ja zakładam komitet "Majtki dla Jacka", zapraszam potencjalnych kandydatów…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?