SPIN

Dramatyczne poszukiwania mężczyzny z dzieckiem

Beata Głozak wtorek, 26 października 2010, 13:11 Siedlce, Wydarzenia

Od wczoraj w całym mieście prowadzone są zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 29 – letniego Norberta S., który po kłótni ze swoją konkubiną zabrał ich 6 – miesięczną córkę i uciekł. Gdzie? To właśnie próbują ustalić siedleccy policjanci. Od zdarzenia minęło już 17 godzin a liczy się każda minuta. Dziewczynka karmiona jest mlekiem matki a w chwili, gdy została zabrana z domu miała na sobie tylko śpioszki. Ojciec owinął ją jeszcze kocykiem, ale warunki pogodowe są trudne.

– Każdy policjant, który jest dzisiaj na służbie szuka S. – mówi nam Jerzy Długosz, oficer prasowy KM Policji w Siedlcach. – Przeszukaliśmy każde z miejsc, gdzie mógł ukryć się ze swoją córeczką, ale na razie nic nie przyniosło rezultatu. Wykorzystujemy w tej akcji poszukiwawczej każdy możliwy sprzęt liczy się czas – dodaje. – Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym naszej komendy pod nr tel 25-643-23-60 lub najbliższą jednostką policji pod nr alarmowymi 997 lub 112.

Wczoraj około godz. 20. dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez 26-letnią mieszkankę Siedlec, że przed chwilą została pobita przez jej 29-letniego konkubenta. Po zajściu mężczyzna ten zabrał z mieszkania ich 6-miesięczną córkę i oddalił się w nieznanym kierunku. Niemowlę ubrane było tylko w śpioszki, a poszukiwany owinął je kocykiem.

Od chwili zgłoszenia siedleccy funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania poszukiwawcze. Wczoraj pies tropiący doprowadził policjantów szlakiem kolejowym z Siedlec do drogi krajowej 2 (trasa Warszawa – Terespol) i tam trop się urwał.

POLICJA ALARMUJE: Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego Norberta S. proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym KMP Siedlce pod nr tel 25-643-23-60 lub najbliższą jednostką policji pod nr alarmowymi 997 lub 112. Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanego Norberta S. pochodzące ze stycznia 2010r.

bg

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?