SPIN

„Przyjechałem tu z kaczkami”

Beata Głozak czwartek, 18 listopada 2010, 15:59 Siedlce, Wydarzenia

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedził Dom Dziecka w Siedlcach. – W tym miejscu nie ma polityki – powiedziała nam Katarzyna Graniszewska, dyrektorka placówki. – Tutaj liczą się tylko dzieci.

Przebywający w Siedlcach Jarosław Kaczyński pojawił się w towarzystwie m. in. Krzysztofa Tchórzewskiego, siedleckiego posła. Z Katarzyną Graniszewską i pracownikami domu dziecka rozmawiał o problemach placówki. Jej podopiecznym rozdał symboliczne prezenty – kaczki. – Tak dzieci cieszyły się z upominków i nie ważne od kogo by je dostały – powiedział Kaczyński. Jak jakaś kaczka nie kwakała nie omieszkały mi powiedzieć, że chcą taką która kwacze. Razem z Wojciechem Kudelskim, prezydentem Siedlec i  dyrektorką domu zobaczył także miejsce, gdzie już wkrótce pojawi się tzw. „okno życia”. – Marzeniem jest, aby w Polsce było coraz więcej rodzin zastępczych i coraz więcej osób chętnych do adopcji. Siedlce tym nowoczesnym pięknym domem dają dobry przykład innym miastom – podkreślił.

Wizyta w placówce nie przewidywała spotkania z dziennikarzami mediów lokalnych i ogólnopolskich. Prezes PiS nie odpowiadał także na pytania dotyczące sytuacji politycznej w kraju.

bg

9 komentarzy

 1. Antyfaszysta dodano 9 lat temu

  Kaczyński won z Siedlec! Nie przyjeżdżaj tutaj więcej, bo nie ma dla Ciebie tutaj miejsca! Następnym razem kiedy będziesz jechał do Siedlec przywita Cię wielki transparent mówiący, że w tym mieście nie przyjmujemy persony non grata!

 2. Graniszewska dodano 9 lat temu

  jest z PO.

  Ale wtopa….

 3. luzak dodano 9 lat temu

  @Antyfaszysta
  To już nie można pozwolić Kaczyńskiemu być człowiekiem? Afiszu politycznego z tego nie robił, przyjechał dla dzieci.
  Szkoda, że kierujesz się brakiem szacunku do ludzi.

 4. antyfaszysta ty raczej jesteś bez anty dodano 9 lat temu

  chyba należysz do PO bo widać, że dobro(ś)ć masz w sercu.

 5. Antyfaszysta dodano 9 lat temu

  Do luzaka

  Czy ja napisałem, że zabraniam mu być człowiekiem? Napisałem tylko, że nie toleruję jego obecności w moim mieście i nie mam ochoty go widzieć na swojej drodze. Ten człowiek nie tylko dzieli Polskę na lepszych i gorszych obywateli, ale również swoją postawą wnosi tyle nienawiści i negatywnych emocji do polskiej polityki, że powinno się go zamknąć w zakładzie psychiatrycznym! Rozumiem jego ból po stracie rodziny w katastrofie smoleńskiej, ale nie rozumiem jego braku akceptacji przegranych wyborów prezydenckich, a już szczególnie tego, że był w stanie w tak krótkim czasie się pozbierać z żałoby by wziąć w nich udział. Gdybym był gorliwym katolikiem tak jak on to ekspresyjnie artykułuje usunął bym się na czas żałoby w ogóle z polityki, a już na pewno nie przeprowadzałbym czystek personalnych w swojej partii niczym dyktator wobec osób, które kształtowały pozytywny charakter mojej kampanii prezydenckiej. On nie jest w stanie zrozumieć, iż to właśnie dzięki Kluzik – Rostkowskiej i Jakubiak zyskał największe w swoim życiu poparcie społeczeństwa. Kaczyński jest chory psychicznie i tyle! Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. W tej chwili zachowuje się tak samo, jak gen. Franco w Hiszpanii, Mussolini we Włoszech i Hitler w Niemczech.

  Do osoby, która się nie podpisała…

  Dlaczego o wszelkie zło posądzacie PO? Czyżbyście naprawdę wierzyli, że L. Kaczyński został zamordowany przez Bronka i Donka? Takie twierdzenie jest dowodem na schizofrenię paranoidalną! Ponadto nie zapominajcie, iż nie jesteście skazani tylko wyłącznie na PO lub PiS. Są jeszcze inne partie, które nie uczestniczą w tym bezsensownym sporze między tymi prawicowymi partiami, dzięki czemu ich elektorat nie musi patrzeć na tak gorszące sceny jakie miały miejsce chociażby w minione wakacje. I żeby wszystko było jasne: nie popieram Ruchu Palikota, a jedynie takie partie jak: SLD, Racja Polskiej Lewicy i SdPL. Jeśli chcecie mieć nerwy ze stali i myślicie choć trochę racjonalnie podziękujcie Tuskowi i Kaczyńskiego za obecną sytuację i zagłosujcie na rzetelnych ludzi, czyli na Lewicę!

 6. Anonim dodano 9 lat temu

  Antyfaszysta pokazuje poziom prezentowany przez wszystkich nędzarzy jego pokroju. Ostatnio można ich było zauważyć podczas żałosnych zamieszek "antyfaszystowskich" w Warszawie, gdzie chuligańskimi wybrykami chcieli splamić tak ważny dzień jak 11 listopada i zatrzymać Marsz Niepodległości.

 7. olo dodano 9 lat temu

  Antyfaszysta prezentuje tak niski poziom jak wszyscy nędzarze jego pokroju. Ostatnio mogliśmy zaobserwować chuligańskie wybryki tej zbieraniny lewacko-(…) swołoczy podczas incydentów w Warszawie, gdzie chcieli sprofanować Święto Niepodległości i zatrzymać marsz patriotów. Żałosny dupek.

 8. aneti dodano 9 lat temu

  obdarował dzieci kaczuszkami?też mi coś!dał by jakieś dofinansowanie albo to co dzieciom jest potrzebne zabawki,słodycze,środki higieny,itp

 9. dmosio dodano 9 lat temu

  A nie mógłby dać chociaż jakiegoś datku – zamiast płacić swoim prywatnym ochroniarzom,
  taa jest bardzo prorodzinny i lubi dzieci czego przykład daje całym swoim żywotem, prędzej powinien odwiedzić schronisko dla kotów (ale takiego nie ma w Siedlcach i widocznie nie miał wyboru).
  zgadzam się w całej rozciągłości z antyfaszystą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?