SPIN

Trzech wiceprzewodniczących rady miasta. Dwóch z PiS

Beata Głozak wtorek, 30 listopada 2010, 01:04 Aktualnie, Wydarzenia

W nowej, VI kadencji Rady Miasta Siedlce najprawdopodobniej będzie aż trzech wiceprzewodniczących. Do grona 2 wiceprzewodniczących z poprzedniej kadencji: Stefana Somli z Prawa i Sprawiedliwości i Adama Bobryka z Sojuszu Lewicy Demokratycznej może dołączyć Bogumił Kacprzak również z PiS. Jak informowałyśmy wcześniej przewodniczącym rady zostanie najprawdopodobniej Piotr Karaś z Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy, że w minionej kadencji RMS wiceprzewodniczących było 2.

Godz. 12.49. A jednak. To pewne Piotr Karaś został wybrany już przewodniczącym rady miasta. W tej chwili radni głosują nad wyborem wiceprzewodniczących. Zgłoszono trzy kandydatury: Stefana Somli, Bogumiła Kacprzaka i Adama Bobryka. Żaden z kandydatów nie odmówił pełnienia tej funkcji. Teraz odbędzie się głosowanie.

Za informację z wczoraj, że wspomniane przez nas osoby zajmują już swoje stanowiska – przepraszamy. Informacja ta była nieoficjalna. Wszystko jednak wskazuje na to, że może się potwierdzić.

Godz. 13.37 A jednak. Wiceprzewodniczącymi Rady Miasta Siedlce zostali Adam Bobryk  (19 za, 1 – przeciw, 1 – wstrzymujący się), Stefan Somla (21 za, 0 – przeciw, 0 – wstrzymujących się) i Bogumił Kacprzak (18 za, 2 – przeciw i 1 – wstrzymujący się).

bg

7 komentarzy

 1. nie PISz głupot dodano 9 lat temu

  jeszcze nikt nikim nie został… jeśli coś, to jutro zostanie. więcej profesjonalizmu, panny SPINki…

 2. kamil dodano 9 lat temu

  Jeszcze nie został – to tak w gwoli ścisłości dziennikarskiej.

 3. stock dodano 9 lat temu

  Drogie Panie! Widzę, że dziennikarstwo kreatywne nie jest Wam obce. Piszecie: "przewodniczącym rady został Piotr Karaś z Platformy Obywatelskiej". Sesja Rady Miasta odbędzie się dopiero o godz. 11.00 i na niej przewodniczącym Rady być może zostanie Piotr Karaś.
  Może lepiej troszkę poczekać, albo napisać, że zostanie.
  pozdrawiam

 4. Wiceprzewodniczący dodano 9 lat temu

  można było wybrać 10 Wiceprzewodniczących .

 5. ada dodano 9 lat temu

  oczywiscie PiS tez musi byc jako wice, bo jakże by inaczej, dublowanie stanowisk i zzeranie państwowych pieniędzy tak lubi tylko pis!

 6. kamil dodano 9 lat temu

  musi, w końcu wygrało wybory zdecydowaną większością głosów – należałoby im się nawet i dwa stołki vice.

 7. Aisza dodano 9 lat temu

  No i to tego 4 wicewiceprzewodniczącyc, 5 skarbników, 6 sekretarzy no i ich zastępcy. Bo już samo radny to nie brzmi dumnie i nie będą oddzielnie wyczytywać ich nazwisk.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?