SPIN

Wczoraj Anna Sochacka została powołana na wiceprezydenta

Beata Głozak piątek, 3 grudnia 2010, 12:50 Aktualnie, Wydarzenia

Z dniem 2 grudnia prezydent Wojciech Kudelski powołał na stanowisko swojego drugiego zastępcy Annę Sochacką. Pierwszym zastępcą prezydenta Siedlec jest obecnie Jarosław Głowacki. Sochacka, startująca z listy Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego była kontrkandydatką Kudelskiego w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Siedlec. Zdobyła 4366 głosów siedlczan i osiągnęła drugi po Wojciechu Kudelskim wynik.

źródło: UM Siedlce

6 komentarzy

 1. Ziemowit dodano 9 lat temu

  No to koniec z możliwością powstawania w Siedlcach, jak w innych miastach tej wielkosci, normalnych obiektów handlowych wielkopowierzchniowych.
  Ta Pani zagwarantuje bazary wielkopowierzchniowe, monopol PSS /plac Sikorskiego pozostanie bez zmian/, będzie przeciwna budowie dwujezdniowych ulic. Ciekawe, co się teraz stanie z działką stadionową.
  Jeżeli dotąd miasto rozwijało się, obrazowo mówiąc, w tempie powolnego spaceru, to teraz zacznie dreptać w miejscu.
  Szkoda.

 2. niesiedlczanin dodano 9 lat temu

  Ziemowit, nie przesadzaj, stadion już sprzedany i to se ne wrati. Zresztą za infrastrukturę odpowiada chyba inny wiceprezydent.

 3. observer dodano 9 lat temu

  "Zamienił Ziemowit siekierkę na ZBOWID". Znam Panią Sochacką i tak świeżego spojrzenia na samorząd dawno nie widziałem (argument, że chroni PSS i jest przeciwko rozwojowi Siedlec jest śmieszny i pokazuje poziom ludzi, którzy takie komentarze wyrażają).

  Jedna sprawa to nie zgadzać się na jakąkolwiek budowę obiektów handlowych, a druga rzecz to nie zgadzać się na budowę tychże obiektów w miejscach do tego się nienadających.

  A co do infrastruktury.. tyle było przez ostatnie 4 lata remontów dróg, które zlecił p. Kudelski. Dlaczego wobec niego nie stosuje się krytyki, że nie buduje dwujezdniowych dróg?

 4. o_o dodano 9 lat temu

  od inwestycji jest glowacki
  dobry ruch prezydenta

 5. robson dodano 9 lat temu

  "dobry" prognostyk – od inwestycji Głowacki – inżynier bez praktyki; od kultury Sochacka, a możecie mi wierzyć, mimo wielu zarzutów pod adresem Dobijańskiego poziom Platformy jest o klasę wyższy od STS

 6. Do Robsona dodano 9 lat temu

  Ja również mam wiele do zarzucenia Panu Dobijańskiemu, oprócz tego ,że miał złą strategię wyborczą to jak to teraz wygląda jak siedzi sobie w Radzie Miasta w koalicji z Prezydentem na którego krytykował bez opamiętania. Społeczeństwo kompletnie tego nie akceptuje to jest zachowanie które kładzie się cieniem na całej siedleckiej PO ale zgadzam się z Toba ,że tam również są wartosciowi ludzie tylko przez takie zachowania liderów są źle postrzegani.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?