SPIN

POLICJA: Szkolni dilerzy w areszcie

Aneta Borkowska piątek, 21 stycznia 2011, 15:18 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (20 stycznia) w jednej z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych zatrzymano dwóch uczniów podejrzewanych o handel na jej terenie środkami odurzającymi. Jak się okazało, podejrzenia wobec nich okazały się słuszne, ponieważ znaleziono przy nich torebki tzw. dilerki z zielonym suszem. Wstępnie przeprowadzone testy wykazały, że zielony susz to marihuana, którą sprzedawali oni swoim szkolnym kolegom. Zatrzymanym uczniom grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w jednej z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych nauczyciel tej szkoły w trakcie dyżuru na przerwie około godz. 12.45 wszedł do szkolnej toalety aby sprawdzić tam porządek. Jeden z obecnych w toalecie uczniów zareagował na tą wizytę dość nerwowo. Pedagog zauważył, że uczeń próbuje skryć w dłoni plastikową torebkę tzw. dilerkę. Na prośbę nauczyciela, aby pokazał, co ma w dłoni, uczeń rzucił się do ucieczki. O całym zdarzeniu pedagog powiadomił dyrekcję szkoły oraz dzielnicowego. Ucznia szybko złapano. Obecny na miejscu dzielnicowy oraz pedagodzy szybko ustalili, że na terenie szkoły ma on swego wspólnika. Przy drugim z uczniów znaleziono fifkę oraz cztery dilerki z zawartością marihuany. Po tych ustaleniach dwaj uczniowie trafili do policyjnego aresztu, a pracujący przy tej sprawie policjanci ustalili, że zatrzymani sprzedawali ją kolegom w szkole. Obecnie sprawcy, którymi są 17 i 18 letni uczniowie II klasy, oczekują w areszcie na decyzję prokuratury. Przestępstwo handlu narkotykami zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz

Powiadom o wpisie

8 komentarzy

 1. teka dodano 8 lat temu

  Ciekawe kiedy w innych siedleckich szkołach nauczyciele będą "mieli jaja", żeby się tak zachować? Bo przecież oficjalnie w żadnej nikt nie widzi problemu….

 2. Med** dodano 8 lat temu

  taaaaa teraz niech mu jeszcze order dadza ten nauczyciel to ma cos z bania nie tak

 3. Axel dodano 8 lat temu

  Med** czy jak ci tam. Nie wiem co jest nie tak z banią nauczyciela jak piszesz. Ale twoją należałoby za to obciąć i głęboko zakopać. Mniej by śmierdziało d… .

 4. może to był przyszły płemieł ? (przykład idzie z góry) dodano 8 lat temu

  taaaa, Med** popiera takich ***piii***, bo teraz mamy w Polsce róbta co chceta, tolerancja, liberalizm, korupcja… kwitnie zioło i wesoło.
  Słowem: bagno.

 5. heheczki dodano 8 lat temu

  to teraz będą musieli zamknąć połowę młodzieży polskiej, ja bym wolał zalegalizować

 6. Gość dodano 8 lat temu

  Słoniu trzymaj się będzie dobrze!!!!!

 7. MoherFucker dodano 8 lat temu

  Za głupotę się płaci.

 8. ktos !! dodano 8 lat temu

  Słoniu h…… sie stało ale bedzie dobrze !!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?