SPORT: MKP Pogoń – Broń Radom. Siedlczanie przegrali po karnych

Beata Głozak środa, 27 kwietnia 2011, 18:01 Aktualnie, Wydarzenia

Na stadionie przy Prusa będzie dogrywka. Po 90 minutach meczu MKP Pogoń Siedlce bezbramkowo remisuje z liderem grupy Bronią Radom. Z uwagi na fakt, że jest to mecz fazy pucharowej piłkarze rozpoczną kolejne 30 minut gry.

95 minuta meczu: W pierwszych minutach dogrywki zawodnik Radomia zdobywa prowadzenie dla zespołu. MKP – Broń 0:1.

Cezary Demianiuk strzela wyrównującego gola dla Pogoni. Jest 1:1. Zaczynają się karne.

Niestety radomianie okazują się skuteczniejsi i pokonują w rzutach karnych siedlecki zespół 4:3. To oznacza, że dla Pogoni zakończyła się walka o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.