SPIN

Ciekawe Jackonalia. Myslovitz w Siedlcach

Beata Głozak poniedziałek, 16 maja 2011, 00:30 Kultura, Wydarzenia

Do Jackonaliów, czyli święta siedleckich studentów, które odbędą się w dniach 25 – 26. maja zostało już  tylko 10 dni. Mimo że ich program nie jest znany wiadomo, że jedną z gwiazd dwudniowej imprezy będzie Myslovitz. Artur Rojek i pozostała część zespołu wystąpią w Siedlcach 26. maja.

Myslovitz. Fot. Ania Głuszko-Smolik

Myslovitz. Fot. Ania Głuszko-Smolik

Poza koncertami jak zwykle w trakcie Jackonaliów odbędą się wybory Króla i Królowej a także Miss Jackonaliów, turnieje i liczne imprezy towarzyszące.

Myslovitz ma na swoim koncie 9 albumów i kilkanaście singli. Zespół jest znany z takich hitów jak: „Z twarzą Marilyn Monroe”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, „Peggy Sue nie wyszła za mąż”, „Chłopcy”, „Długość dźwięku samotności”, „Kraków”, „Dla Ciebie” i wiele innych.

bg

Skład zespołu:

Artur Rojek – śpiew, gitara
Wojciech (Wojtek) Powaga – gitara
Przemysław (Przemek) Myszor – gitara, instrumenty klawiszowe
Jacek Kuderski – gitara basowa
Wojciech (Wojtek, „Lala”) Kuderski – perkusja

14 komentarzy

 1. NIKO dodano 9 lat temu

  eeetam już byli kiedyś w siedlcach… a koncerty nie porywają tłumów.

 2. beata :* dodano 9 lat temu

  A ja jestem zachwycona!!!! Nie dość, że dla mnie to chyba jedyny polski zespół, który od zawsze jest na poziomie to jeszcze z sentymentem wspominam off festival 2008 gdzie poznałam swojego męża, więc mam powód żeby dziękować Rojkowi <wstydniś>

 3. Hesper dodano 9 lat temu

  Wreszcie na jackonaliach jakiś porządny zespół. Przez 4 lata moich studiów doczekałem się jedynie dżemu. Poza tym ściągano praktycznie same disco polowe ekipy, co entuzjazmu we mnie nie wywołało. Brawo i tak trzymać!

 4. super dodano 9 lat temu

  Przynajmniej jeden dobry zespół a nie wiejskie disco – polo tylko dla wsi.

 5. tamburyn dodano 9 lat temu

  Bardzo dobry pomysł, świetny zespół, wysoki poziom.

 6. Mako dodano 9 lat temu

  super, już sie szykuje.

 7. Ella dodano 9 lat temu

  Super tylko gdzie jest program juwenaliów??? W Siedlcach jest dużo studentów i im też się należą porządne koncerty. Tutaj nic się nie zmieni, dziura zabita dechami i tyle

 8. taka prawda dodano 9 lat temu

  Ja nigdy nie mogłam zrozumieć jednego przyjeżdżając do Siedlec i rozmawiając ze znajomymi którzy zostali i studiowali na AP jak to jest możliwe, że na mojej uczelni program był znany min. 2 miesiące przed juwenaliami a tutaj każdy się zastanawiał czy "warto będzie zostać"? Myslovitz? Przynajmniej nie Maksel czy coś takiego. Za organizację dwudniowej imprezy powinny się brać osoby, które są w stanie ja zrobić i przygotować a nie tydzień przed juwenaliami studenci dowiedzą się co będzie.
  No tak, ale większość nawet jak dowie się miesiąc czy 2 przed to i tak zapakują się w swoje "reklamówki" Diverse, wyczyszczą buty "Adidosa" i wrócą na wieś. Razem z dziewczynami G&D, bo nie D&G… Taka wiocha 😀

 9. nitka pedagogika dodano 9 lat temu

  o kurna o kurna myslovitz 🙂 a tak zupełnie już serio czy wiadomo oficjalnie (tu dzież czy krążą już jakieś pogłoski pocztą pantoflową po ile będą bilety na tą imprezę? bo jak wiadomo student biedny naród i nie tylko na bilety trzeba już zacząć odkładać:)

 10. dokładnie tak dodano 9 lat temu

  Niestety jeżeli chodzi o Jackonalia to nasze miasto od ładnych paru lat jest outsaiderem niestety taka jest prawda tylu studentów a nikt nie potrafi zorganizować czegoś dobrego miasto powinno tętnić życiem w takich dniach ale o czym tu mówic jak na prawie stu tysięczne miasto mamy jedna dyskotekę smutne ale prawdziwe.

 11. jaki budżet takie jackonalia dodano 9 lat temu

  jaki budżet takie jackonalia, jeżeli ktoś z was by się tym chociaż na chwilę zainteresował to by dokładnie wiedział jak to wszystko działa a takie głupie gadanie jak disco-polo jest dla wieśniaków na prawdę jest nie na miejscu bo zawsze no take koncerty najwięcej osób przychodziło i nikt się nie zastanawiał czy "warto iść" czy nie warto- ludzie idą dla dobrej zabawy.

 12. zw dodano 9 lat temu

  A ja się pytam gdzie jest MILANO!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie bawić przy jakimś myslowic???????

 13. Łukasz dodano 9 lat temu

  Jackonalia „Z twarzą Marilyn Monroe” w końcu 😀

 14. kaja77 dodano 9 lat temu

  Ja tylko nie wiem o który parking chodzi :-/

  Może ktoś mnie uświadomi?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?