SPIN

Siedlczanka walczy o kontrakt

Beata Głozak sobota, 25 czerwca 2011, 00:44 Siedlce, Wydarzenia
Żaneta Płudowska Fot.MM

Żaneta Płudowska Fot.MM

Żaneta Płudowska, uczennica siedleckiej „Królówki” a także tancerka Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ została finalistką konkursu Super Models II (1 edycja konkursu była emitowana w telewizyjnej Dwójce). W najbliższą niedzielę spośród wszystkich 9 dziewczyn zostanie wybrana zwyciężczyni. Siedlczanka ma szansę na kontrakt z agencją modelek i sesję okładkową.

II edycja konkursu Super Models przebiegała w innej formule niż ta znana z telewizji i składała się z kilku etapów. Pierwszym było zgłoszenie internetowe uczestniczek. Spośród kilkuset dziewczyn jury wybrało i zaprosiło na casting około 60. Tam nastąpiła weryfikacja zgłoszeń, ocena kandydatek „na żywo” i wykonanie polaroida. Z tego etapu wyłoniono 9 finalistek. Wszystkie zaprezentują się 26 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie podczas Warsaw Fashion Street 2011 gdzie zostanie wybrana zwyciężczyni.

Nagrodą jest sesja okładkowa dla magazynu „HOT Moda & Shopping”, sesja zdjęciowa wykonana przez „300 studio” i kontrakt z Agencją New Age Models.

Żaneta od kilku lat jest tancerką FTN LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Na swoim koncie ma tytuły mistrzowskie Polski, Europy i Świata. Tańczy w duecie (z Igorem Leonikiem), formacji i mini formacji. Czy od najbliższej niedzieli zacznie realizować się jako modelka? Trzymamy kciuki za realizację planów.

bg

Niestety. Żaneta Płudowska nie została zwyciężczynią II edycji Super Models.

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.