SPORT: Pierwszy sparing II-ligowej Pogoni

Beata Głozak sobota, 2 lipca 2011, 21:09 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj o godz. 17. na jednym z boisk bocznych nowego stadionu Pogoń Siedlce w pierwszym meczu sparingowym zremisowała z ligowym rywalem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2. W drużynie z Siedlec testowanych było 4 zawodników.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando siedlczan. Już w 3 minucie strzelał Aleksiej Dubina, ale piłka poszybowała nad bramką. Za moment próbował Wiktor Borowickij, ale równie nieskutecznie. W 11 minucie dał o sobie znać testowany napastnik Legionovii Legionowo – Sebastian Janusiński, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. W 13 minucie Marek Kaliszewski uderzył z rzutu wolnego i z problemami bronił Michał Bigajski. W 17 minucie 100% okazję miał Rafał Komosa, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Świtu. (…) dokończenie na stronie MKP Pogoń Siedlce

Bramki: 21′ Łukasz Puciłowski, 71′ Przemysław Rodak – 25′ i 28′

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński junior – 23. Aleksiej Dubina (46′ 20. Paweł Marchel), 6. Wiktor Borowickij (46′ 21. Grzegorz Krystosiak), 24. Mohammed Eid (46′ 3. Emmanuel Emehel), 22. Damian Guzek (46′ 2. Piotr Talar) – 10. Marek Kaliszewski (46′ 7. Tomasz Grochowski), 4. Chinonso Agu (46′ 17. Przemysław Rodak), 19. Marcin Paczkowski (46′ 18. Łukasz Pucyk, 89′ 13. Mateusz Kaczyński), 15. Łukasz Puciłowski (62′ 16. Damian Rytel) – 14. Sebastian Janusiński (78′ 19. Rafał Konasiuk), 9. Rafał Komosa (46′ 5. Dariusz Dziewulski)