Bezbramkowy remis Pogoni na otwarcie rundy [zdjęcia]

Beata Głozak niedziela, 18 marca 2012, 16:27 Sport, Wydarzenia

Wczoraj w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Pogoń bezbramkowo zremisowała z Garbarnią Kraków. Mimo że pierwsza połowa należała przeważnie do siedlczan to niestety, mimo kilku ciekawych akcji podopiecznym trenera Szczechowicza nie udało się zdobyć gola. Z kolei drugie 45 minut to zdecydowanie agresywniejsza gra Garbarni i kolejne niewykorzystane sytuacje w obu drużynach. Ostatnie 10 minut to nieciekawe widowisko w wykonaniu gościu. Często gra musiała być przerywana, bo któryś z nich leżał na murawie.

I połowa
4’Lendzion trafił sprzed pola w poprzeczkę!
6’Dadacz faulował.
10’Kozaczyński obronił strzał Leszczaka
12’Rogoziński po dośrodkowaniu Marczaka główką strzelił minimalnie obok bramki.
18’Rożny dla MKP
28’Żylski obronił strzał Dadacza z dystansu
38’Agu faulowany w środku pola
39’Czerkas strzela na bramkę – piłka dotyka poprzeczki
40’Marczak faulowany przez Barabasza, rzut wolny dla Pogoni i żółta kartka dla Barabasza (Garbarnia)
45’Sędzia doliczył 1 minutę

II połowa
46’Kosmalski za Dziubińskiego (Pogoń)
56’Marczak obok bramki Garbarni
56’żółta kartka dla Stokłosy (Garbarnia)
61’Dziewulski niecelnie z dośrodkowania
66’Obrońca gości leży na murawie po przyjęciu na główkę strzału Dadacza. Na boisku lekarz gości
66’Paczkowski wchodzi za Marczaka (Pogoń)
78’Zbyt lekki strzał Paczkowskiego po podaniu Czerkasa
79’Bramkarz Garbarni leży na murawie po spotkaniu z Jackiem Kosmalskim. Lekarz na boisku
79’Guzek za Lendziona
84’żółta kartka dla Dziewulskiego (Siedlce)
85’na murawie Bartosz Iwan, co chwila na boisku leży któryś z zawodników gości
90’doliczone 3 minuty