SPIN

Aleksandra Gałek i Maja Chazan najlepiej recytowały Konopnicką

Aneta Borkowska wtorek, 27 marca 2012, 15:16 Kultura, Wydarzenia

Dzisiaj (27 marca) w Sali Białej już po raz drugi odbył się Konkurs Recytatorski – Przedszkolaki Recytują „W magicznym świecie Marii Konopnickiej”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latków oraz 5-6 latków. Jury oceniało interpretację, gestykulację, strój oraz wczucie się w treść recytowanego wiersza.

Każdy z małych uczestników dostał pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Kategoria 3-4 latków

– Klaudia Bojar „Tęcza” – Miejskie Przedszkole nr 21,
– Oliwia Cybulska „Niezapominajki” – MP nr 6,
Tomasz Gałachowski „Niezapominajki” – NP „Calineczka”, wyróżnienie,
Aleksandra Gałek „Tęcza” – MP nr 22, I miejsce
– Julia Koć „Niezapominajki” – NP „Biedroneczka”,
– Wiktor Komorowski „Zła zima” – Przedszkole Muzyczne „Nutka”,
– Maja Krzewniak „Niezapominajki” – MP nr 27,
– Patrycja Księżak „Tęcza” – NP „Tęczowe Przedszkole”,
Marta Maksymiak „Niezapominajki” – MP nr 15, wyróżnienie,
– Natalia Niesteru „Tęcza” – NP „Tęczowa Chatka”,
Wiktoria Orzyłowska „Tęcza” – NP „Mały Europejczyk”, wyróżnienie,
Adrian Piotrowski „Zła zima” – MP nr 26, II miejsce
Julia Supeł „Zła zima” – MP nr 25, III miejsce
– Jan Wodzyński „Tęcza” – Publiczne Przedszkole w Białkach,
– Gabriela Uziębło „Tęcza” – MPI nr 20,
– Maciej Zabuski „Tęcza” – Gminne Przedszkole w Mokobodach,

Kategoria 5-6 latków

– Agata Bieńskowska „Jesienią” – Publiczne przedszkole w Białkach,
Weronika Cielemencka „Pranie” – NP „Tęczowa Chatka”, wyróżnienie,
Maja Chazan „Pranie” – MP nr 22, I miejsce,
– Sandra Chmielak „Kukułeczka” – NP „Tęczowe Przedszkole”,
– Vaness Da Costa „Pranie” – MP nr61,
Nikodem Kacprzak „Bocian” – MP nr 21, III miejsce,
– Natalia Kamecka „Pranie” – MP nr 25, II miejsce,
– Aleksandra Kozułko „Panie” – NP „Calineczka”,
Marysia Kryńska „Pranie” – NP „Mały Europejczyk”, wyróżnienie,
– Eliza Liashenka „Pranie” – PM „Nutka”,
– Olga Marcinkiewicz „Pranie” – MPI nr 20,
– Zofia Osłowska „Pranie” – MP nr 27,
– Marcel Paciorek „Bocian” – NP „Biedroneczka”,
– Zuzanna Peciak „Pranie” – MP nr 9,
– Malwina Powałka „Pranie” – MP nr 15,
Julia Smyk „Pranie” – MP nr 26, wyróżnienie,
– Mikołaj Zemła „Bocian” – GP Mokobody,
– Dominika Żółkowska „Pranie” – Niepubliczna Szkoła Podstawowa oddział przedszkolny Ługi Wielkie

ab

 

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.