Pracownicy samorządu lepsi. Radny w szpitalu

Beata Głozak sobota, 9 czerwca 2012, 14:05 Sport, Wydarzenia

Dzisiaj w ramach Dni Siedlec na płycie głównej boiska przy ul. Jana Pawła II radni obecnej i poprzednich kadencji rozegrali mecz z pracownikami samorządowymi. W ciągu 50 minut padło 8 bramek, było kilka kontuzji z czego jedna zakończona szpitalem. W starciu z radnymi lepsi okazali się urzędnicy, którzy wygrali 5:3.

I POŁOWA (25 minut)

• 7′ – strzał Roberta Chojeckiego, ale piłka mija bramkę Rafała Ociesy.
  • 8′ – gol Grzegorza Chmielińskiego. Jacek Kozaczyński wyjmuje z siatki 1 piłkę. Urząd – radni 1:0
  • 9′ – gol Piotra Grzebieliszewskiego. Urząd – radni 2:0
  • 12′ – bramkę zdobywa ks. Robert Ponikowski. 3:0 dla urzędu
  • 13′ – po asyście Chojeckiego Końca oddaje niecelny strzał na bramkę Ociesy
  • 14′ – Kozaczyński broni strzał
  • 15′ – 4 bramkę dla urzędu zdobywa ks. Marcin Olek
  • 16′ – Paweł Narojek broni strzał oddany przez jednego z pracowników
  • 17′ – kolejna udana obrona Kozaczyńskiego
  • 18” – Kozaczyński broni strzału oddanego przez Andrzeja Bibika
  • 20” – Kozaczyński znowu obronił groźny atak
  • 22′ – rzut wolny radnych po faulu Pawła Narojka
  • 23′ – niecelnie strzela Chojecki

II POŁOWA (25 minut)

• 28′ – niecelny strzał urzędu na pustą bramkę
  • 30′ – karny dla radnych, strzela Kordecki
  • 32′ – powtórka karnego, strzela Mariusz Dobijański i zdobywa kontaktowego gola. Jest 4:1
  • 36′ – faulowany jeden z radnych. Adam Końca strzela gola po dobitce. Jest 4:2
  • 38′ – dobra obrona Kozaczyńskiego
  • 38′ – Adam Końca faulował
  • 39′ – 2 gol Piotra Grzebieliszewskiego. Urząd prowadzi 5:2
  • 47′ – sędzia dyktuje karnego dla radnych a Krzysztof Karaś wykorzystuje szansę ustanawiając wynik 5:3 dla urzędu.

14.ks. Robert Ponikowski

to to zajebiście, klechostan nawet w UM się zadomowił na stałe, nie dość iż nadprezydentem jest Kiernikowski (biskup), to teraz czarni są pracownikami UM.

Kura co się z tym miastem dzieje, ludzie …………

2. super :) dodano 12 lat temu

Fajna inicjatywa, pomysł, mecz pewnie wysokich lotów nie był ale chodziło przede wszystkim o zabawę tutaj. Dziwi mnie tylko skład samorządowców, a wśród nich dwóch księży, co oni tam robili? No i też nr 13 z ekipy radnych to chyba radnym nie jest, chociaż się starał 🙂

3. Iza dodano 12 lat temu

… a ta kobieta to co tam robi na tych zdjęciach? Kto to?

8. fajny mecz:) dodano 12 lat temu

tak naprawdę tylko nieliczni z ekipy radnych mieli pojęcie o futbolu ale było bardzo fajnie a tak na marginesie to nr 13 otrzymał w wyborach dużo więcej głosów ( 236 ) niż niektórzy zasiadający w Radzie. sic!

9. Obiektywny dodano 12 lat temu

Dowiaduję się tutaj, że Pan Adam Tomczuk wylądował w szpitalu. Mam nadzieję że ma się dobrze. Odnoszę się do niego z szacunkiem i sympatią. Od wielu lat uprawiam jogging. Już kilkakrotnie okrążając zalew widywałem gromadę dzieciaków (grupa około 30 0sób), która robiła to samo pod nadzorem biegnącego z nimi w/w. Taka osoba w Radzie Miasta jest w stanie mi zaimponować, a nie pasibrzuchy myślący jedynie o własnym stołku i portfelu.

10. pietro dodano 12 lat temu

pracownicy samorządowi to nie tylko pracownicy UM, ale wszyscy pracujący w samorządzie

11. sportówka dodano 12 lat temu

Uścisk dłoni dla jacka kozaczynskiego i mariusza dobijańskiego. Fajnie grali.

13. oceny.. :) dodano 12 lat temu

a czyje to oceny, wg kogo zrobione? i druga sprawa, ani chojecki ani krzysiek karaś nie był i nie jest radnym… więc trzeba było dać tytuł "oceny drużyny radnych". Dla mnie wybijającą się postacią był Adam Tomczuk, który biegał z niesamowitym zaangażowaniem po boisku, choć to tak naprawdę była przecież zabawa a nie jakakolwiek rywalizacja i tak to trzeba zapisać. Fajna inicjatywa, do powtórzenia za rok!

14. więcej luzu:) dodano 12 lat temu

Bardzo fajna zabawa piłkarska , jeśli chodzi o oceny to zgadzam się w 99% Najlepiej zagrali Kozaczyński ( naprawdę kilka ładnych parad w bramce) Chojecki ( technicznie najlepszy z drużyny radnych) i właśnie Tomczuk , który ujmował zaangażowaniem a przecież Jacek Kozaczyński też nie jest radnym tej i nie był radnym poprzedniej kadencji a Chojecki radnym nie jest ale w wyborach do RM startował i miał bardzo dobry wynik , i co z tego? spokojnie to tylko zabawa

15. urzędas dodano 12 lat temu

…i co z tego, jak to my – urzędnicy – i tak byliśmy najlepsi!!! o wiele lepsi od grubasków radnych, którzy mogli sobie strzelać, ale w świat, bo jedyne bramki to nam strzelili tylko z karnych, a i to wątpliwie podyktowanych… i wątpliwie wykonywanych (Marek Kordecki nie strzelił karnego, więc sędzia powtórzył wykonanie rzutu i wtedy Mariusz Dobijański już trafił). DO BOJU URZĘDNICY!!!

16. urzędaska dodano 12 lat temu

Zawodnik z drużyny radnych z nr 13 to, jak się nie mylę – Stefan Somla, radny od wielu kadencji. Brawo za odwagę!
    Mecz mógł się podobać, z wyjątkiem powtórki karnego, o którym mówi we wpisie wyżej urzędas. Niezrozumiała decyzja sędziego!
    Nie ciesz się urzędasku, bo radni się odegrają na sesji!

17. do urzedasa dodano 12 lat temu

wątpliwie podyktowane karne…hehe szczegółnie ten ostatni!!! brutalne wejście w polu karnym urzędnika od tyłu na nogi Chojeckiego , który zszedł z boiska z kontuzją to faktycznie "wątpliwy" karny. Facet byłem widziałem, pogadaj komuś innemu.

18. radny dodano 12 lat temu

robert prawie radny che che che

19. Do "radny" dodano 12 lat temu

Matematyki nikt nie kocha bo już dawno powinien być Radzie ( otrzymał większą ilość głosów od kilku osób w RM) ale w tej imprezie celem była zabawa i sportowa rywalizacja. Rozumiesz prawie inteligencie?

20. Zdrowie najważniejsze dodano 12 lat temu

Robert zdrowia życzę, kuruj się szybko. Swoją drogą pozdrawiam pana Somlę , który zdecydował sie zagrać mecz w tym wieku. Super:)

21. :) dodano 12 lat temu

Najlepsi w meczu z drużyny "Radnych" moim zdaniem Kozaczyński, Tomczuk i Chojecki.