SPIN

Zalew Cup – wyniki po drugim etapie

Aneta Borkowska wtorek, 19 czerwca 2012, 10:28 Sport, Wydarzenia

W niedzielę nad siedleckim zalewem odbył się drugi z czterech etapów Zalew Cup, czyli pucharu w pływaniu na wodach otwartych. Zawody rozegrano na dystansach: 100 m, 200 m, 400 m, 1000 m. Organizatorem Zalew Cup było tradycyjnie stowarzyszenie Leniwce.pl. Podajemy wyniki.

Kategoria 100 metrów
dziewczęta do lat 12
I miejsce: Natalia Kuć (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Monika Kinowska (UKS 8 Siedlce),
III miejsce: Inez Smuga    (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
  dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Klaudia Czorniej (UKS 8 Siedlce),
II miejsce: Alicja Misiołek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Weronika Krasuska (UKS 8 Siedlce),
– Kobiety
I miejsce – Anna Słupik    (2tri.pl),

Kategoria 100 metrów
–  chłopcy do lat 12
I miejsce: Dominik Korgul (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Bartosz Dyńka ((UKS 8 Siedlce),
III miejsce: Kacper Nowak (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Michał Roguski (MKS Pogoń Siedlce),
II miejsce: Mikołaj Komorek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Marcin Dyńka (UKS 8 Siedlce),
–  Mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar (WTT),
II miejsce: Daniel Żółtkowski (GOS Grójec ),
III miejsce: Maciej Borkowski (leniwce.pl),

Kategoria 200 metrów
– dziewczęta do lat 12
I miejsce: Natalia Kuć (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Inez Smuga    (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Aleksandra    Radomińska (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
–  dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Alicja Misiołek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Anna Michalska (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Magda Wójcik (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),

Kategoria 200 metrów
–  chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Michał Roguski (MKS Pogoń Siedlce),
II miejsce: Mikołaj Komorek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Arkadiusz    Marczak    (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
– Mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar (WTT),
II miejsce: Daniel Żółtkowski (GOS Grójec ),
III miejsce: Jakub Bielecki (WTT),

Kategoria 400 metrów
dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Alicja Misiołek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Magda Wójcik (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Natalia Piórkowska  (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
– Kobiety
I miejsce: Ewa Skolimowska (II LO Siedlce),
II miejsce: Iga Czernicka (GOS Grójec),
III miejsce: Magdalena Łazicka (12tri.pl),

Kategoria 400 metrów
–  chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Mikołaj Komorek (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
II miejsce: Arkadiusz    Marczak    (KS Barakuda Mińsk Mazowiecki),
III miejsce: Jan Kowalczyk (UKS 8 Siedlce),
– Mężczyźni
I miejsce: Jakub Bielecki (WTT),
II miejsce: Paweł Janiak (leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (leniwce.pl / WTT),

Kategoria 1000 metrów
– Kobiety
I miejsce: Anna Słupik (12tri.pl),
II miejsce: Iga    Czernicka (GOS Grójec),
– Mężczyźni
I miejsce –  Wiesław Bar    (WTT),
II miejsce – Daniel Żółtkowski    (GOS Grójec),
III miejsce – Piotr Wielogórka    (WTT/Byledobiec Anin),

opr. ab

Szczegółowe wyniki TUTAJ

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.