SPIN

Zalew Cup 2012 już się zakończył – wyniki

Aneta Borkowska wtorek, 14 sierpnia 2012, 16:07 Sport, Wydarzenia

Finałowy etap tegorocznej edycji Pucharu w pływaniu na wodach otwartych ZalewCup, który odbył się 12 sierpnia przyniósł rozstrzygnięcia w klasyfikacjach generalnych na poszczególnych dystansach oraz w klasyfikacji generalnej łączonej.

Walka była zacięta do samego końca, gdyż w wielu przypadkach różnice punktowe były bardzo małe. Wysiłek, jaki zawodnicy włożyli w rywalizację, był doskonale widoczny na mecie każdego z wyścigów – ciężki oddech, kłopoty z utrzymaniem równowagi – to wszystko efekt dawania z siebie wszystkiego. Na zawodach panowała niepowtarzalna atmosfera, a same wyscigi charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym oraz dużą dawką emocji, ale jednocześnie także poszanowaniem zasad fair-play.

Organizatorzy pragną pogratulować wszystkim zawodnikom, a w szczególności najmłodszym adeptom pływania z klubu Barakuda, którzy stawali na starcie ramię w ramię z dorosłymi zawodnikami, nawiązując równorzędną walkę.

Podajemy klasyfikację generalną na poszczególnych dystansach

100 metrów

dziewczęta do lat 12
1. Natalia Kuć – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Julia Krasnodębska – Neptun Sokołów,
3. Monika Kinowska – UKS 8 Siedlce,

chłopcy do lat 12
1. Bartosz Dyńka – Szkoła Podstawowa nr 4,
2. Kacper Nowak    – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Jakub Oszal – UKS 8 Siedlce,

dziewczęta 13-16                        
1. Anna Michalska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Natalia Piórkowska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Alicja Misiołek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

chłopcy 13-16                        
1. Łukasz Perciński – Siedlce,
2. Mikołaj Komorek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Arkadiusz Marczak – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

– kobiety open
1. Anna Słupik – 12tri.pl,
2. Ewa Skolimowska – II LO Siedlce,
3. Małgorzata Bilbin,

mężczyźni open                        
1. Wiesław Bar – WTT,
2. Jakub Bielecki – WTT,
3. Robert Grabowski – Siedlce,

200m

dziewczęta do lat 12            
1. Natalia Kuć – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Julia Krasnodębska – Neptun Sokołów,
3. Aleksandra Radomińska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

chłopcy do lat 12                        
1. Kacper Nowak – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Dominik Korgul – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Bartosz Dyńka – Szkoła Podstawowa nr 4,

– dziewczęta 13-16
1. Anna Michalska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Natalia Piórkowska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Alicja Misiołek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

chłopcy 13-16
1. Mikołaj Komorek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Mateusz Sterczewski – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Arkadiusz Marczak – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

kobiety open                                
1. Małgorzata Bilbin,
2. Olga    Ziętek – WTT,
3. Ewa Skolimowska – II LO Siedlce,

mężczyźni open
1. Wiesław Bar – WTT,
2. Jakub Bielecki – WTT,
3. Paweł Janiak – leniwce.pl,

400 metrów 

dziewczęta 13-16
1. Anna Michalska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Natalia Piórkowska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Alicja Misiołek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

chłopcy 13-16                        
1. Mikołaj Komorek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Arkadiusz Marczak – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Przemysław Polit – KS Barakuda,

kobiety open                        
1. Ewa Skolimowska – II LO Siedlce,
2. Magdalena Łazicka – 12tri.pl,
3. Małgorzata Bilbin,

mężczyźni open
1. Jakub Bielecki – WTT,
2. Jakub Matwiejczuk – PRUS,
3. Paweł Zapałowski – leniwce.pl / WTT,

1000 metrów 

dziewczęta 13-16                        
1. Anna Michalska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Natalia Piórkowska – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Alicja Misiołek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,

chłopcy 13-16                        
1. Mikołaj Komorek – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
2. Arkadiusz Marczak – KS Barakuda Mińsk Mazowiecki,
3. Przemysław Polit – KS Barakuda,

kobiety open
1. Anna Słupik – 12tri.pl,
2. Małgorzata Bilbin,
3. Olga    Ziętek – WTT,

mężczyźni open                        
1. Wiesław Bar – WTT,
2. Jakub Bielecki – WTT,
3. Paweł Janiak – leniwce.pl,

Szczegółowe wyniki TUTAJ

źródło: ZalewCup / foto. Darek Sikorski – leniwce.pl

no images were found

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.