SPIN

Caro Dance oraz LUZ po mistrzostwach – wyniki

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 października 2012, 11:21 Kultura, Wydarzenia

W dniach od 3 do 7 października we Frankfurcie nad Menem odbyły się Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance oraz Puchar Świata w kategorii Balet. Była to największa taneczna impreza organizowana przez International Dance Organization. Zjechało się ponad 2000 tancerzy z 4 kontynentów. W mistrzostwach brały udział dwie siedleckie formacje taneczne: Caro Dance oraz LUZ. Przedstawiamy miejsca jakie nasi tancerze wywalczyli.

Wyniki Caro Dance

– Mistrzostwo Świata Jazz Dance Formacji Dorosłych,
– Mistrzostwo Świata Modern Dance Formacji Dorosłych,
– Mistrzostwo Świata Jazz Dance Mini Formacji Dorosłych,
– Mistrzostwo Świata Jazz Dance Mini Formacji Juniorów,
– Mistrzostwo Świata Modern Dance Formacji Juniorów,

– Wicemistrzostwo Świata Modern Dance Mini Formacji Juniorów,
– Wicemistrzostwo Świata Modern Dance Mini Formacji Dorosłych,
– Wicemistrzostwo Świata Jazz Dance Duetów Juniorzy – Karolina Mikołajczuk i Bartosz Osik,

– II Wicemistrzostwo Świata Modern Dance Duetów Dorosłych – Joanna Liliana Sokół i Przemysław Gizak,
– II Wicemistrzostwo Świata Modern Dance Solo Juniorki – Karolina Bartoń,
– II Wicemistrzostwo Świata Modern Dance Solo Juniorzy – Bartosz Osik,
– II Wicemistrzostwo Świata Jazz Dance Solo Juniorzy – Bartosz Osik,

– Srebrny Medal Pucharu Świata w kategorii Balet Formacji Juniorzy,
– Srebrny Medal Pucharu Świata w kategorii Balet Duety Seniorzy Przemysław Gizak i Natalia Jóźwiak,

Wyniki LUZ

– I miejsce i tytuł Mistrza Świata w kat. jazz dance solo dzieci – Łukasz Dmowski (FTN LUZ III),
– I miejsce i tytuł Mistrza Świata w kat. jazz dance formacje dzieci (FTN LUZ III) w składzie: Szymon Antosik, Alicja Augustyniak, Łukasz Dmowski, Maciej Dmowski, Kasia Garbarczyk, Marcelina Karolewska, Zuzanna Kielak, Sylwia Korniluk, Paulina Krasuska, Kinga Mańkowska, Ola Marczak, Ada Moskwiak, Natalia Niedziółka, Oliwia Olszewska, Magdalena Pulikowska, Weronika Raczyńska, Ewa Stecewicz, Amelia Szostek, Wiktoria Urban, Alicja Wojtowicz,

– II miejsce i tytuł  Wicemistrza Świata w kat. modern formacje dzieci (FTN LUZ III) w składzie: Szymon Antosik, Alicja Augustyniak, Łukasz Dmowski, Maciej Dmowski, Kasia Garbarczyk, Marcelina Karolewska, Sylwia Korniluk, Paulina Krasuska, Kinga Mańkowska, Ola Marczak, Ada Moskwiak, Natalia Niedziółka, Oliwia Olszewska, Magdalena Pulikowska, Weronika Raczyńska, Ewa Stecewicz, Amelia Szostek, Kamila Śledź, Wiktoria Urban, Alicja Wojtowicz,

– III miejsce i tytuł II Wicemistrza Świata w kat. jazz dance  mini formacje dzieci w składzie: Kasia Garbarczyk, Kinga Mańkowska, Ola Marczak, Ada Moskwiak, Alicja Wojtowicz, Wiktoria Urban , Łukasz Dmowski (FTN LUZ III),
– III miejsce i tytuł II Wicemistrza Świata w kat. modern  mini formacje dzieci w składzie: Kasia Garbarczyk, Kinga Mańkowska, Ada Moskwiak, Alicja Wojtowicz, Wiktoria Urban, Łukasz Dmowski (FTN LUZ III),

– IV miejsce w kat. duety baletowe dzieci: Marcelina Karolewska i Julia Sawicka (FTN LUZ), 
– IV miejsce w kat. duety jazz dance dzieci: Kasia Garbarczyk i Łukasz Dmowski (FTN LUZ),

– VI miejsce w kat. jazz dance formacje juniorów (FTN LUZ II),

– VII miejsce w kat. duety modern dzieci: Kinga Mańkowska i Wiktoria Urba (FTN LUZ III),

źródło: CKiS oraz MOK

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.