SKK SIEDLCE: Z Lublina wracają na tarczy

Beata Głozak niedziela, 11 listopada 2012, 20:13 Aktualnie, Wydarzenia

Niestety podopieczni trenera Tomasza Araszkiewicza z Lublina wracają na tarczy. Kilka minut temu SKK Siedlce przegrał w dogrywce z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Wikaną Start Lublin 74:85 (12:20, 20:10, 18:16, 14:18, 10:21).

12 sekund przed końcem 4 kwarty SKK prowadził z gospodarzami 64:62 i kiedy wydawało się, że mecz zakończy się siedleckim triumfem na 0,05 sek. przed końcowym gwizdkiem wyrównujące 2 punkty dla Lublina zdobył Łukasz Wilczek. W 5 kwarcie nasi koszykarze musieli uznać przewagę Wikany i w ciągu 5 ostatnich minut gry zdobyli zaledwie 10 punktów przy 21 gospodarza.

Punkty: Kamil Sulima 19, Michał Przybylski 15, Rafał Sobiło 12, Marcin Chodkiewicz 10, Radosław Basiński 10 (9 asyst), Mariusz Rapucha, Adrian Czerwonka 4, Tomasz Deja 2 (9 zbiórek), Rafał Kulikowski 2, Tomasz Gałan.

bg

11 komentarzy

1. miniStrant dodano 11 lat temu

G rały dwa najsłabsze zespoły widać jaką drużynę w Siedlcach udało się zbudować, a do tego trenerzy nic nie wnoszą do zespołu. Po prostu klapa na całej linii .

2. 999 dodano 11 lat temu

do miniStrant
    NIE TEN CO ZACZYNA ALE TEN CO KOŃCZY.
    DO BOJU SKK

3. Kibicka dodano 11 lat temu

Oj oj oj… już myslałam, że wreszcie nastapi przełamanie, że chlopaki wrócą w dobrych nastrojach. Kurde tak bluzgałam na tej dogrywce, ze dobrze iz to nie u nas było bo by mnie chyba wyprosili z hali.
    Cieszy mnie lepsza dyspozycja Kamila S. oraz dobry mecz Michała P. i Rafała S. Nie wiem co się stało w tej dogrywce, ale chyba nerwy dały o sobie znać i te błędy, które się jakby bez końca powtarzały.
    No nic w sobotę kolejny mecz, trzeba zapomniec i grac, chociaż coraz czarniej to widzę 🙁

4. Nick dodano 11 lat temu

ważne że koszykarki wygrały 🙂

5. Proboszcz dodano 11 lat temu

Basinski znowu w koncowce spanikowal i nie trwafil waznego osobistego a jak wiadomo jezeli jest remis w koncowce to mozna obstawiac na to ze SKK przegra. Kilku graczy dobrze zagralo. Sulima 1-2 mecze moze zagra na podobnym poziomie a pozniej juz tradycyjnie zagra kiepsko albo zasymuluje kontuzje zeby troche odpoczac. Zarzad niech czeka dalej, tu sa potrzebni ludzie glodni gry a nie stare przeplacane pryki a podstawa to oczyszczenie zlej atmosfery i zmiana trenera

6. 666 dodano 11 lat temu

Sytuacja, w której cały mecz zależy od 2 osobistych jednego zawodnika jest sytuacją chorą i jest błędem szkoleniowców. Grały jedne ze słabszych zepsołów ligi. Błdeem zarządu jest rzymanie Tomka, Sulimy i Czyża. Basiński w porownaniu do tamtego sezonu jest niestety baaaaaaaaaaaaaaaardzo słaby, ale nie można zrzucac na niego winy za nieudolnośc całej drużyny i sztabu trenerskiego.

7. Do PROBOSZCZ dodano 11 lat temu

ŚWIĘTA RACJA – AMEN

8. do miniStrant proboszcz 666 dodano 11 lat temu

Fajne jest to ze siedzidzie i piszecie doslownie wszedzie ale tylko zle taki miniStrant laduje komentarze na siatkowke i kosza NEGATYWNE nie wspomne juz o tych leszczach 666 i proboszcz TYLE WASZE CO SOBIE Napiszecie komentarzyk a jak chcecie sobie pisac to wymiencie sie numerami bedzie wam latwiej . "Sytuacja, w której cały mecz zależy od 2 osobistych jednego zawodnika jest sytuacją chorą i jest błędem"-i juz widac jakim jestes FACHWCEM od sportu
    A BłEDEM JEST TO ZE TACY JAK TY MOGA ZABIERAC GLOS ale tylko w takich glupich i szkalujacych komentarzach

9. Kibicka dodano 11 lat temu

Do proboszcz
    Faktem jest, ze osobiste Basińskiemu nie wychodzą jakoś ostatnio, ale jakby cały zespół grał dobrze to trafienie lub nie w ostatnich sekundach wolnych nie miałoby znaczenia dla wyniku. I co się czepiać, presja jest duża to i w głowach są nerwy. A wtedy się nie trafia.
    Co do Sulimy to od początku sezonu ciągle coś go boli więc i gra była gorsza. Może wraca do formy, chociaż uważam, że jak zawodnik ma gorszy czas to trzeba dac pograc innym. A on powinien odpocząc, bo skoro przez 20 minut nic nie wnosi to niech się da wykazac innym.

Do komentarza powyżej
    Prawda w oczy kole co? Może czas wyciągnąć wnioski z komentarzy, wprowadzić jakieś zmiany i może będzie efekt. Ja rozumiem że są kibice którzy zawsze będą tylko głaskać, ale czasem trzeba dać "kopa" a to nie znaczy, że jest się gorszym kibicem. Mi jest szkoda oglądać kolejna porażkę, chcialabym widziec widowiska i wracac do domu szczęśliwa, ale tak nie będzie jak coś się nei zmieni. Ja życzę chłopakom aby wrócili do dobrego grania, ale to nie znaczy, ale czasem winę za takie granie trzeba zaczać szukać od siebie.

10. do kibicka dodano 11 lat temu

Jesli mozesz to zwroc uwage na to ze ci ktorzy tak fajnie sie wpisuja tj.proboszcz miniStrant laduja identyczne komentarze na siatke pilke nozna i pewnie na innych potkniecie tylko czekaja moze maja w tym jakis interes lub zal … krytyka owszem jest potrzebna ale jakas konstruktywna a nie wpisywanie identycznych glupot po kazdym meczu wygranym czy przegranym …

11. R.J dodano 11 lat temu

Basinski faktycznie cos z tymi wolnymi panikuje i nie trafia to juz drugi mecz!!!!! w tym sezonie mamy slabych graczy pod koszem Chodkiewicz przyszedl z ekstraklasy i powinien cos soba prezentowac a gra bardzo slabo Deja nie wnosi wiele do gry podobnie jak Kulikowski przegrane zbiorki roznica prawie 20 to chyba jest odpowiedz na slabsze wyniki.