MKP Pogoń Siedlce: Mecz w sobotę na własnym boisku

Aneta Borkowska czwartek, 15 listopada 2012, 10:14 Aktualnie, Wydarzenia

Wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy w najbliższą sobotę (17 listopada) o godz. 13.  na mecz siedleckiej Pogoni z drużyną Znicz Pruszków. Stadion, ul. Jana Pawła II.

ab

Powiadom o wpisie

4 komentarze

1. siedlczanin dodano 5 lat temu

Raczej się nie wybiorę. TS donosi w ostatnim wydaniu, że działacze wraz z redaktorem B. mają wszystkich kibiców głęboko w d….

2. kibol z Gocławka ale fan Widzewa dodano 5 lat temu

a ja pójdę i wygramy wygramy wygramy!!!:):)Znicza pokonamy!:)

3. miniStrant dodano 5 lat temu

Drużyna siedlecka gra słabo, może to tkwi gdzie indziej. Zobaczymy jak zareagują na niską frekwencję. Trzeba zobaczyć przeciwników jaki reprezentują poziom. Gdy przegraja i na wiosnę przygotowywać ich będzie ten sam trener,który obleciał kilka klubów bez efektów to na wiosę lepiej się opalać niż oglądać miernotę na nie dokończonym stadionie.

4. kibic dodano 5 lat temu

Co ty chcesz na 90minut podają frekwencję 400 osób ale moim zdaniem 200 to drużyny młodszych roczników wraz z rodzicami.Gra fatalna II połowa na stojąco zero pomysłu na grę i składnej akcji z 4-5 celnymi podaniami.Junior 2 razy ratował tyłek Pogoni.