Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick Boxingu – siedlczanie na podium

Aneta Borkowska wtorek, 19 marca 2013, 09:33 Sport, Wydarzenia
Na zdjęciu od lewej: Maciej Garbaczewski, Andrzej Garbaczewski, Cyprian Grzęda, Roger Garbaczewski

W dniach 15-17 marca w miejscowości Kleszczów (niedaleko Bełchatowa) odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick Boxingu formuły LOW KICK. W zawodach wystartowała rekordowa liczba 173 zawodników. Aby wejść do strefy medalowej zawodnik musiał stoczyć trzy pojedynki. W Mistrzostwach wzięli udział zawodnicy TKKF „Siedleckie”.

Roger Garbaczewski w kategorii 63,5 po jednej wygranej walce uplasował się na pozycji 5/8. Niestety po przystąpieniu do rundy drugiej doznał kontuzji kolana. Cyprian Grzęda w kategorii 86kg wywalczył po trzech pojedynkach 3 miejsce i zdobył brązowy medal. Maciej Garbaczewski w kategorii 67kg wywalczył po trzech pojedynkach 3 miejsce i zdobył brązowy medal. Przypomnijmy, że Maciej jest ubiegłorocznym Mistrzem Polski Juniorów.

źródło: Andrzej Garbaczewski, trener