SPIN

Miejski Klub Rugby ponownie najlepszy w Lublinie

Aneta Borkowska wtorek, 21 maja 2013, 09:07 Sport, Wydarzenia

Najmłodsi rugbiści Miejskiego Klubu Rugby zdominowali rozgrywany w Lublinie Regionalny Turnieju Dzieci i Młodzieży. Mini żacy zakończyli rywalizację na I miejscu, ich starsi koledzy: młodzicy i żacy zajęli II miejsca.

Mini żacy zdecydowanie wygrali swoją kategorię wiekową, w czterech meczach zwycięskich zdobyli 21 przyłożeń tracąc 6. Żacy po trzech zwycięstwach, w tym rekordowym 15:0 z SP Wożuczyn, ulegli w ostatnim meczu siedleckiej Pogoni. Podobnie młodzicy, po zwycięstwie nad Budowlanymi Lublin musieli uznać wyższość Orkana Sochaczew.

MINI ŻACY:
Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 5:3, punkty – Igor Pątek 3, Robert Daszkiewicz 2, Dawid Enihowt 2,
Miejski Klub Rugby – SP Wożuczyn 4:0, punkty- Dawid Enihowt 2, Michał Kodzis 1, Igor Pątek 1,
Miejski Klub Rugby – Żaczek Michalów 5:0, punkty- Dawid Enihowt 2, Igor Pątek 2, Jakub Garbaczewski 1,
Miejski Klub Rugby – AZS AWF Warszawa 5:3, punkty- Jakub Garbaczewski 2, Igor Pątek 1, Dawid Enihowt 1, Robert Daszkiewicz 1,
Kolejność końcowa: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce, 2. SP Wożuczyn, 3. AZS AWF Warszawa, 4. Budowlani Lublin, 5. Żaczek Michalów,
Zawodnicy: Maciej Adamczyk, Robert Daszkiewicz, Dawid Enihowt, Jakub Garbaczewski, Brain Lodowski, Hubert Matyszczak, Igor Pątek, Michał Kodzis, Dominik Szymański, Marek Wierzbicki,
Trener: Grzegorz Pliszka,

ŻACY:
Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 8:0, punkty- Piotr Husarek 3, Marek Warmiński 2, Szymon Domagała 1, Michał Stefaniuk 1, Bartosz Adamczyk 1,
Miejski Klub Rugby – Żaczek Michalów 7:0, punkty- Szymon Domagała 3, Bartosz Adamczyk 2, Piotr Husarek 2,
Miejski Klub Rugby – SP Wożuczyn 15:0, punkty- Piotr Husarek 5, Szymon Domagała 4, Bartosz Adamczyk 2, Adrian Rybaczuk 2, Marek Warmiński 1, Michał Stefaniuk 1,
Miejski Klub Rugby – Pogoń Siedlce 0:7,
Kolejność końcowa: 1. Pogoń Siedlce, 2. Miejski Klub Rugby Siedlce, 3. Budowlani Lublin, 4. Żaczek Michalów, 5. SP Wożuczyn,
Zawodnicy: Bartosz Adamczyk, Szymon Domagała, Piotr Husarek, Adrian Rybaczuk, Michał Stefaniuk, Marek Warmiński,
Trenerzy: Grzegorz Pliszka, Wojciech Plichta,

MŁODZICY:
Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 12:8 (7:3), punkty – Dominik Adamczyk 5 (T), Grzegorz Tomaszewski 5 (T), Jakub Powałka 2 (C). Miejski Klub Rugby – Orkan Sochaczew 0:40 (0:15),
Kolejność końcowa: 1.Orkan Sochaczew, 2.Miejski Klub Rugby Siedlce, 3.Budowlani Lublin,
Zawodnicy: Dominik Adamczyk, Patryk Aniszewski, Patryk Chromiński, Arkadiusz Jurzyk, Kacper Kozera, Alan Kaldjob, Daniel Piwoni, Jakub Powałka, Maciej Stefaniuk, Grzegorz Tomaszewski, Kornel Wereda, Jakub Wyrozębski,
Trenerzy: Paweł Kuligowski, Wojciech Plichta.

źródło: Jacek Wierzbicki, MKR

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.