Siedlczanie rewelacyjni w Mińsku Mazowieckim

Beata Głozak niedziela, 26 maja 2013, 22:20 Sport

25 i 26 maja w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w formule K-1 Młodzieżowców i Juniorów Młodszych oraz Puchar Polski Juniorów Starszych. Siedlczanie, podopieczni trenera Andrzeja Garbaczewskiego spisali się rewelacyjnie.

W zawodach startowało 168 zawodników z 48 klubów w Polsce. Zawodnicy klubu TKKF Siedlce wywalczyli w klasyfikacji medalowej 2 miejsce zdobywając 7 medali (3 złote 1 srebrny i 3 brązowe). Złote medale przywieźli ze sobą: młodzieżowiec Roger Garbaczewski – 63,5 kg, Patryk Kluczek – 51 kg junior starszy i Robert Ułasiuk – 54 kg junior starszy. Srebrny krążek zawisł na szyi Mateusza Ożarka – 60 kg (junior młodszy) a brązowe zdobyli: Maciej Garbaczewski – 67 kg młodzieżowiec, Michał Chojecki – 67 kg junior starszy i Marcin Marciszewski -71 kg junior starszy. Klasyfikację medalową wygrał Klub z Warszawy – Palestra. Współorganizatorem mistrzostw był Marek PUNISHER Piotrowski.

txt i foto: Andrzej Garbaczewski/opr.bg