SPIN

Drugi etap Zalew Cup – wyniki

Aneta Borkowska środa, 10 lipca 2013, 09:54 Sport

W niedzielę (7 lipca) odbył się drugi etap Zalew Cup 2013, czyli zawodów w pływaniu na wodach otwartych organizowanych przez Leniwce.pl. Na starcie pojawiło się kilkudziesięciu sportowców zarówno zawodowych jak i amatorów, którzy po prostu kochają wodę i kochają pływać.  

Podajemy wyniki:

100 metrów

dziewczęta do lat 12
I miejsce: Aleksandra    Szczypa,
II miejsce: Patrycja Dmitrowicz    (UKS 8 Siedlce),
III miejsce: Julia Pałys,
– chłopcy do lat 12
I miejsce: Jakub Oszal (UKS 8 Siedlce),
II miejsce: Mateusz Powałka (UKS Ósemka),
III miejsce: Jakub Sterczewski (Barakuda),
– chłopcy 13-16
I miejsce: Mateusz Sterczewski (Barakuda),
II miejsce: Mikołaj Olejnik,
III miejsce: Mateusz Olejnik,
– kobiety open
I miejsce: Renata Gawęda (WTT),
II miejsce: Natalia Jędrzejczyk,
III miejsce: Ewa Krzyżanowska,
– mężczyźni open
I miejsce: Arkadiusz Kiereś (WITC),
II miejsce: Krzysztof Olszewski    (AZS SGGW Warszawa),
III miejsce: Wiesław Bar (WTT),

200 metrów

– dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Olga Olejnik,
chłopcy do lat 12
I miejsce: Jakub Oszal (UKS 8 Siedlce),
II miejsce: Mateusz Powałka (UKS Ósemka),
– chłopcy 13-16  
I miejsce: Mateusz Sterczewski (Barakuda),
II miejsce: Mateusz Olejnik,
III miejsce: Mikołaj Olejnik,
– kobiety open
I miejsce: Ewa     Skolimowska (Drużyna Gandalfa),
II miejsce: Ewa    Krzyżanowska,
III miejsce: Magdalena    Wójcik (Barakuda),
– mężczyźni open  
I miejsce: Wiesław Bar (WTT),
II miejsce: Piotr Małek,
III miejsce: Jakub Bielecki (WTT),

400 metrów

– dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Olga Olejnik,
– chłopcy 13-16
I miejsce: Mateusz Sterczewski    (Barakuda),
– kobiety open
I miejsce: Ewa Skolimowska (Drużyna Gandalfa),
II miejsce: Ewa Krzyżanowska,
III miejsce: Magdalena Wójcik (Barakuda),
– mężczyźni open
I miejsce: Wiesław Bar (WTT),
II miejsce: Krzysztof Olszewski (AZS SGGW Warszawa),
III miejsce: Jakub Bielecki (WTT),

1000 metrów   

– kobiety open
I miejsce: Natalia Jędrzejczyk,
II miejsce: Ewa Skolimowska (Drużyna Gandalfa),
III miejsce: Magdalena Wójcik (Barakuda),
– mężczyźni open  
I miejsce: Wiesław Bar (WTT),
II miejsce: Piotr Małek,
III miejsce: Jakub Bielecki (WTT),

źródło: Leniwce.pl

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.