SPIN

Rewelacyjne pokazy kaskaderskie na stadionie – zobacz to na żywo

Beata Głozak piątek, 16 sierpnia 2013, 15:59 Siedlce

Samochody, motocykle, akrobatyka, ogień i pirotechnika, przejazd przez płonącą ścianę z kaskaderem leżącym na masce samochodu oraz jazda samochodem na dwóch kołach. Brzmi jak sceny z filmu akcji? Możesz zobaczyć to na żywo.

Już w najbliższą niedzielę (18 sierpnia) o godz. 18. na stadionie przy ul. Jana Pawła II odbędzie się pokaz Streets Owners, kaskaderskiej grupy filmowej z Pragi. Każdy kto tego dnia pojawi się na obiekcie ARMS będzie mógł stanąć oko w oko z legendarną formacją zawodowych ryzykantów.

Streets Owners to najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie. Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów  kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa – to fundament, na którym powstał projekt.

Każdy ich występ to kilkadziesiąt minut akcji w oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Zawsze są to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych światowych produkcji sensacyjnych. Na żywo będzie można zobaczyć gagi z Taxi II, Taxi III, Szybkich i Wściekłych, a także dwóch ostatnich ekranizacji Jamesa Bonda – Cassino Royale i Quantum.

Do współpracy zaproszono najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich nie są znane lecz ich dorobek artystyczny jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets. Korzystają ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nimi nikt. Ich show to unikalna sztuka ulicy, sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Wszystko odbędzie się naprawdę bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu.

Bilety w cenie 30 złotych normalne 20 zł ulgowe dzieci do 12 lat ( do 3 lat za darmo). Sprzedaż biletów na stadionie w dniu pokazu od godziny 18. Więcej informacji na stronie www.kaskader.co

Organizatorami imprezy są: Muza Widowiska Estradowe oraz redakcja kwartalnika motocyklowego Chopper Magazin

 

 

tekst sponsorowany

Powiadom o wpisie

9 komentarzy

 1. sdaasd dodano 5 lat temu

  Ja się pytam na jakim stadionie?

  • Beata Głozak dodano 5 lat temu

   Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

 2. jan kowalski dodano 5 lat temu

  dobrze by było gdyby ktoś poinformował o której godzinie i na którym stadionie ?

  • ciekawe, ciekawe dodano 5 lat temu

   Napisno!
   "Już w najbliższą niedzielę (18 sierpnia) o godz. 18. na stadionie przy ul. Jana Pawła II odbędzie się pokaz Streets Owners, kaskaderskiej grupy filmowej z Pragi"

 3. ciekawe dodano 5 lat temu

  Pamiętam taki pokaz jeszcze na Wojskowej 5 ale tam była bierznia żużlowa w sam raz na takie pokazy no ale to już historia bo stadionu na Wojskowej już nie ma. Ciekawi mnie jedna żecz gdzie będą jeździć te samochody wszak muszą się rozpędzić to będzie trudne na ok. 100 m długości o ile zabezpieczyć murawę jest łatwo przez położenie dykt np na piasku zaizolowanym folią o tyle zastanawia mnie wyrobienie się w kwadracie 106 na 68 m no chyba, że zdemontują część ogrodzenia z pierwszego pierścienia przy trybunie tak by możnabyło zrobić kółko bo między 1 a 2 pierścieniem ogrodzenia jest kilka metrów odległości. A murawę i tak kiedyś trzeba wymienić wszak ta ma już 3 lata a rugby robi swoje na jakość murawy.

 4. kibic do ciekawego "znawcy od trawy" dodano 5 lat temu

  Od kiedy rugby niszczy murawę ?

 5. sdaasd dodano 5 lat temu

  TO BĘDZIE NA PARKINGU OBOK STADIONU…

 6. uczestnik dodano 5 lat temu

  Byłam, widziałam. Sam pokaz ok, natomiast przerażające jest organizowanie takich imprez bez zapewnienia bezpieczeństwa dla widza. Sznurek oddzielał "tor" pokazów kaskaderskich od widzów, którzy stali pół metra od niego (a czasami nawet mniej). Koszmar poprostu

 7. hranulko dodano 5 lat temu

  Pokaz ok, chłopaki widać lubią się bawić a do tego potrafią (jazda w kuli). Niestety przez lokalizację na parkingu nie pokazali full możliwości, mało miejsca, krótkie rozbiegi, blisko widzów. Ale i tak był fun. Szacunek a zwłaszcza dla Tondy.
  Pzdr

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?