Pogoń wysoko przegrała w Tarnobrzegu

Beata Głozak niedziela, 10 listopada 2013, 18:09 Aktualnie

Siedleccy piłkarze nie mieli szans w spotkaniu z tarnobrzeską Siarką i w sobotnim meczu ulegli jej 1:4 (1:1).

Pierwszego gola w meczu zdobył Łukasz Zaniewski z MKP Pogoni Siedlce, ale biało-niebiescy krótko cieszyli się prowadzeniem. Niecałą minutę później do wyrównania doprowadził bowiem Jakub Wróbel. Spotkanie nabrało większej dynamiki w drugiej połowie. W 50 minucie Marcin Truszkowski wygrał pojedynek z Jackiem Kozaczyńskim i umieścił piłkę w siatce, ale sędzia przy sprzeciwie gospodarzy odgwizdał spalonego. Po faulu na Truszkowskim rzut karny dla Siarki z powodzeniem wyegzekwował Łukasz Popiela i od 58 minuty gospodarze prowadzili z Siedlcami 2:1

W 61 minucie na murawę upadł Samuelson Odunka. Zawodnik Pogoni stracił przytomność, a na boisko wjechała karetka pogotowia. 12 minut później, czyli w 73 minucie trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Wróbel a ostateczny wynik meczu w 81 minucie ustanowił wspomniany Marcin Truszkowski.

Po przegranym spotkaniu pogoniści mając 29 pkt. spadli na miejsce wicelidera tabeli grupy wschodniej.

źródło: 90 minut.pl; mkppogonsiedlce.pl/opr.bg