TKKF „Siedleckie” z medalami mistrzostw Polski

Beata Głozak niedziela, 16 marca 2014, 23:25 Aktualnie

Zawodnicy Ogniska TKKF „Siedleckie” zakończyli udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu low – kick. Podopieczni trenera Andrzeja Garbaczewskiego przywieźli z Bełchatowa 4 medale.

W dwudniowych zawodach, 15 i 16 marca wystartowała rekordowa liczba zawodników – 344 z prawie 90 klubów.

W kategorii 71 kg, po stoczeniu 3 walk brązowy medal zdobył Marcin Marciszewski, a Robert Ułasiuk w kategorii 57 kg uplasował się na 2. miejscu. Srebrny medal wśród juniorów młodszych zdobyła także Kinga Mikołajczuk. Zawodniczka nie miała w swojej wadze (52kg) zawodniczek i wystartowała w kategorii wyższej 56 kg, w której stoczyła 2 walki. Startujący również w juniorach młodszych w kat. 67 kg Dominik Grzęda zajął 3. miejsce i zdobył brązowy medal.

W Mistrzostwach brała udział Joanna Musiał, zawodniczka z klubu „Gladiator” Siedlce. Musiał stoczyła jedną walkę w kategorii 60 kg i zdobyła złoty medal w kategorii juniorka młodsza.

źródło: Andrzej Garbaczewski/opr.bg