SPIN

ZalewCup etap drugi – wyniki

Aneta Borkowska wtorek, 1 lipca 2014, 11:43 Sport

W niedzielę nad siedleckim zalewem odbył się drugi etap Zalew Cup, czyli pucharu w pływaniu na wodach otwartych. Zawody rozegrano na dystansach: 100 m, 200 m, 400 m, 1000 m. Organizatorem Zalew Cup było tradycyjnie stowarzyszenie Leniwce.pl. Podajemy wyniki.

Kategoria 100 metrów

dziewczęta do lat 12
I miejsce: Wiktoria Borowik,

dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),
III miejsce: Jagoda Skolimowska (Drużyna Gandalfa),

kobiety
I miejsce – Ewa    Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce – Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
III miejsce – Beata Dąbrowska,

chłopcy do lat 12
I miejsce: Dawid Gut (UKS Ósemka),
II miejsce: Jakub Oszal (UKS Ósemka),
III miejsce: Krystian Zanikowski (KSPiG),

– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek    Marczak    (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra    (Barakuda),

– mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Kamil Jończy,

Kategoria 200 metrów

dziewczęta do lat 12
I miejsce: Wiktoria Borowik,

–  dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),
III miejsce: Jagoda Skolimowska (Drużyna Gandalfa),

kobiety
I miejsce – Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce – Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
III miejsce – Beata Dąbrowska,

– chłopcy do lat 12
I miejsce: Dawid Gut (UKS Ósemka),
II miejsce: Jakub Oszal (UKS Ósemka),
III miejsce: Krystian Zanikowski (KSPiG),

–  chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Karol Wydra    (Barakuda),
II miejsce: Arek Marczak (KS Barakuda),

 – mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),

Kategoria 400 metrów

– kobiety
I miejsce: Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce: Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),

  chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek    Marczak    (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra    (Barakuda),

mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),

Kategoria 1000 metrów

dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),

– kobiety
I miejsce: Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce: Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),

–  chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek    Marczak    (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra    (Barakuda),

mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.