Stomil – Pogoń 3:2

Beata Głozak niedziela, 22 marca 2015, 21:32 Aktualnie

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny nie był szczęśliwy dla pierwszoligowej Pogoni. Podopieczni Carolsa Ferrera przegrali wczoraj na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:3.

Sobotni mecz obfitował w bramki. Pierwsza padła już w 5. minucie spotkania, a jej autorem był Michał Ogrodnik z siedleckiej Pogoni. Siedlczanie cieszyli się prowadzeniem przez kolejnych 31 minut do chwili kiedy wynik wyrównał Łukasz Jegliński. Kolejnego gola zdobył Antonio Calderon (41. minuta), ale tym razem gospodarzom wystarczyły tylko 4 minuty, aby na tablicy głównej pojawił się remis. Wynik meczu na 3:2 w 58. minucie ustanowił ostatecznie Dawid Szymonowicz.

W tej chwili siedlecka Pogoń zajmuje przedostatnie (17) miejsce w tabeli I ligi mając a swoim koncie zaledwie 16 pkt.