Wyniki naszych sportowców

Aneta Borkowska niedziela, 8 listopada 2015, 10:50 Aktualnie

Awenta MKS Pogoń Siedlce

Wczoraj jako pierwsi na własnym boisku zaprezentowali się rugbiści z Pogoni, którzy bez większych problemów pokonali Orkan Sochaczew 59:17.
Punkty: Przemysław Rajewski 20, Jakub Bobruk 10, Marek Mirosz 10, Mateusz Dąbrowski 5, Dawid Dybowski 5, Konrad Szupłak 5, Bartosz Nasiłowski 2, Piotr Skałecki 2.

KPS Siedlce

Na wyjeździe o ligowe punkty walczyli siatkarze z KPS,którzy w czterech setach pokonali liderów tabeli GKS Katowice. GKS Katowice – KPS Siedlce 1:3 (25:18, 23:25, 23:25, 23:25),

MKK Siedlce

Niestety po raz piąty z rzędu przegrały koszykarki z MKK. Na terenie rywalek uległy drużynie z Gorzowa Wielkopolskiego 49:56 (16:12, 8:17, 11:16, 14:11).
Punkty: Marie Malone 16 (15 zbiórek), Katarzyna Trzeciak 9, Magdalena Parysek 7, Oksana Kisilowa 6, Damika Martinez 5, Magdalena Koperwas 3, Anna Olchowyk-Pokojowa 3.

SKK Siedlce

Na własnym boisku siedleccy koszyakrze przegrali z Krosnem, który jest liderem I ligi 69:100 (22:26, 16:22, 17:25, 14:27).
Punkty: Rafał Rajewicz 19, Marcin Kowalewski 14, Adam Brenk 8, Filip Struski 6, Kamil Sulima 6, Patryk Bajtus 4, Bartłomiej Bojko 4, Mateusz Bal 3, Michał Musijowski 3, Rafał Sobiło 2.