SPIN

Stumetrowa ślizgawka oblegana

Aneta Borkowska wtorek, 30 sierpnia 2016, 10:23 Siedlce

Największa mobilna ślizgawka wodna ruszyła. Stumetrowy ślizg rozłożony jest na ulicy Warszawskiej, na wiadukcie kolejowym. Impreza choć zaczęła się pół godziny temu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a niektórzy w kolejce ustawili się już po godzinie 9.

slizgawka2

Zabawę nakręca energiczna muzyka oraz animatorzy, którzy prowadzą zabawy i konkursy. Dodatkowo w budynku Publicznego Gimnazjum nr 2 przy ul. Szkolnej, do dyspozycji są szatnie i toalety.

slizgawka5

Impreza potrwa do godziny 18.

Powiadom o wpisie

18 komentarzy

 1. pozytywny dodano 1 rok temu

  REWELACJA BYŁEM POLECAM . Wakacje zakończone wyśmienicie . Stajesz się znowu młody

  • asd dodano 1 rok temu

   ehh…

  • kiki dodano 1 rok temu

   super było a jaki film fajny na ARM jest

 2. kierowca/pracujący dodano 1 rok temu

  Co za kretyn to wymyślił na głównej ulicy w godzinach szczytu? Gratulacje…

 3. asd dodano 1 rok temu

  ehh..

 4. kierowca dodano 1 rok temu

  głupota .kto pozwolił na zamkniecie głównej drogi wylotowej z miastai!!!!!!!!

  • pozytywny dodano 1 rok temu

   Swietnie było a dla zdrowia może wreszcie przyda się trochę tyłeczek na nogach ponosić ? Pochodzić też się przyda ..a nie tyko komputer i samochód i wszyscy w sadło obrastają i zawały co chwila

 5. JERZY dodano 1 rok temu

  Chcę poznać nazwisko nieodpowiedzialnego urzędnika – amatora ślizgawek, który zafundował kierowcom objazdy, korki i stratę czasu i pieniędzy. Jak chce się poślizgać to niech zjedzie sobie rurą w akwaparku. Ale pewnie dla niego byłoby za szybko i narobiłby w gacie.

  • Leszek Myśliński dodano 1 rok temu

   Zgadzam się

 6. iwona dodano 1 rok temu

  Było super,dzięki PGE, ARMS. Poproszę w następnym roku ale trochę wyżej.

 7. anonimowa dodano 1 rok temu

  Fajnie, że w mieście się coś dzieje ale na Boga czy konieczne było zamykanie głównego wjazdu do centrum Siedlec?! Nie można było wybrać innego miejsca, które nie sparaliżowałoby połowy miasta?

 8. zakorkowany dodano 1 rok temu

  Zakorkowali miasto w dzień roboczy. Jak zwykle nasze władze pomyślały przed podjęciem decyzji. Takie imprezy można organizować, ale w weekendy.

 9. Greg dodano 1 rok temu

  Mega frajda. Trzeba było przyjechać na izbę przyjęć siedleckiego szpitala. Połamane obojczyki, powybijane barki, wstrząśnienia mózgu jedno podejrzenie złamania kręgosłupa na szczęście po tomografii okazało się że chłopczyk miał bardzo dużo szczęścia. Trzeba było widzieć zapłakanych rodziców. Frajda? litości małe 5 letnie dzieci z dziecmi od siebie dwa razy większymi i cięższymi. Trzeba było widzieć z jakim impetem starsze wpadały na maluchy. Moim zdaniem durnym pomysł. Srajda nie frajda.

  • Leszek Myśliński dodano 1 rok temu

   Czy ktoś za to odpowie? Co na to organizator?

  • pozytywny dodano 1 rok temu

   bzdura byłem pare razy na dole tam bo mieszkam i widziałem , świetna zabawa ,roześmiane buzie dzieci – Był tyko jeden przewrót dzieciaka chyba gdzie interweniował lekarz…skończcie to napuszczanie niezadowolonych kierowców.. Schudnijcie trochę chodząc i jedząc na rowerze a nie pasibrzuchy ..

 10. Anka dodano 1 rok temu

  za zamykanie głównej drogi ktoś powinien beknąć. W dniu roboczym zamykać główny szlak komunikacyjny – czysty idiotyzm. Jakby nie było innych miejsc w Siedlcach, gdzie coś takiego można zorganizować.

 11. jerry dodano 1 rok temu

  Wydaja kasena głupoty a pobocza ulic np grawolinskiej gorzej jak na polnej drodze. Podobnie alejki w parku czy plac zabaw jak z czasów rwpg.

  • Mycha dodano 1 rok temu

   ludzie przestańcie narzekać Życie tak szybko przemija .

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.