SPIN

Andrzej Duda w Siedlcach

Aneta Borkowska piątek, 27 stycznia 2017, 16:01 Aktualnie

Prezydent Andrzej Duda może w lutym przyjechać do Siedlec. Taką informację podczas dzisiejszej sesji przekazał Wojciech Kudelski.

– Do wizyty miałoby dojść 11 lutego. Grupa mieszkańców wystąpiła z inicjatywą, aby dokonał otwarcia ronda, któremu nadano nazwę senatora Romaszewskiego (rondo Torowa-Ziuty Buczyńskiej-od red.) – powiedział prezydent miasta.

Powiadom o wpisie

9 komentarzy

 1. Anonim dodano 12 miesięcy temu

  Przed wyborami samorządowymi był Prezes, bo Sitnik okazał się rywalem mogącym zdobyć mandat do sprawowania władzy. Teraz informacje o przyjeździe Prezydenta.

 2. Zorro dodano 12 miesięcy temu

  Moja propozycja niech przyjedzie i obejmie patronat nad rondo na ulicy Kazimierzowskiej przy ul. Ogrodowa, to jest wizytówka rządów pisiorów i przystawki sts w Siedlcach, niech się pod tym podpisze i pokaże wielkość świętoszków. amen

 3. Leszek Myśliński dodano 12 miesięcy temu

  To ten senator co ręczył za pewnego bandziora?

 4. tom444 dodano 12 miesięcy temu

  Czy nawet to, że Prezydent RP odwiedzi Siedlce z okazji otwarcia ronda jednego z najbardziej znakomitych obywateli RP, też Wam przeszkadza? Kim był ten p. Sitnik, że może się próbować promować w otoczeniu tak znamienitych postaci? Czy to, że moje rodzinne miasto zostaje w ten sposób wyróżnione, to źle? Nie mieszajmy partykularnych gierek drobnych pokrzywdzonych.niedocenionych megalomanów w bieżące sprawy Mojego Miasta.

  • Ale dodano 12 miesięcy temu

   Ale to śmieszne, że na otwarcie ronda przyjeżdża prezydent RP

 5. y. dodano 12 miesięcy temu

  No proszę Was… otwarcie ronda?

  • Ten "najbardziej znamienity obywatel RP" kazał sopbie za tę swoją "znamienitość" solidnie zapłacić. dodano 12 miesięcy temu

   A gdzie ty ujrzałeś "próbę promowania się Sitnika"? To raczej Kudelski promował się przed wyborami przy boku Kaczyńskiego.
   O ile się nie mylę było to na terenie jednego z siedleckich zakladów, któremu później kudelski umorzył podatki.

 6. Anonim dodano 12 miesięcy temu

  Czy gorszy sort Polaków będzie mógł uczestniczyć w tej znamienitej dla miasta uroczystości? Czy to tylko przywilej dla lepszego sortu? Ciekawe, czy, a jeżeli już to jaką piosenkę zaśpiewa Prezydent Kudelski? Ta ostatnio śpiewana pasuje do miasta, ale na otwarcie ronda chyba już nie bardzo.

 7. Qqqwwweerrtt dodano 11 miesięcy temu

  Ale nie powiezli ul. Florjańską tylko brzeską bo sie wstydzili…. pfff wielkie otwarcie sronda czynnego od pol roku😂😂😂😂😂 tak do tego nadaje sie Prezydent RP hahahahaha

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.