SPIN

Zimowy konkurs Lodów Bonano

Aneta Borkowska piątek, 10 lutego 2017, 09:59 Siedlce

Wystartował pierwszy w tym roku konkurs ogólnopolskiej sieci lodziarni Lody Bonano. Wziąć w nim może udział każdy, kto zdecyduje się pokazać, w jaki sposób spędza ferie zimowe. Na zwycięzców co tydzień czekają vouchery na darmowe lody.

W tym roku ferie zimowe odbywać się będą w czterech turach. Najmłodsi mieszkańcy niektórych województw swój odpoczynek już rozpoczęli, inni zaś muszą na to jeszcze chwilę poczekać.

Niezależnie jednak od tego, każdy z nich może wziąć udział w konkursie „Moje ferie zimowe” organizowanym przez sieć lodziarni Lody Bonano.

– Zasady zabawy są proste. Wystarczy zrobić zdjęcie, na którym pokazujemy, jak spędzamy nasze ferie, a następnie umieścić je w komentarzu pod dedykowanym postem konkursowym na profilu Lody Bonano na portalu Facebook – wyjaśnia Sylwia Korpacz, manager ds. reklamy i marketingu firmy. – Co tydzień autorzy zdjęć, które otrzymają najwięcej polubień, w nagrodę otrzymają od nas vouchery na darmowe lody, do zrealizowania w dowolnie wybranej lodziarni LodyBonano w całym kraju – dodaje.

Konkurs ruszył 16 stycznia. Łącznie zaplanowano 6 odsłon zabawy. W każdej z nich na zwycięzców czekać będzie aż 10 voucherów, co rzecz jasna zwiększa szanse na wygraną.

Co więcej, uczestnicy mogą zamieszczać dowolną ilość zdjęć. Należy jedynie przy tym pamiętać, że każda fotografia bierze udział tylko w tej odsłonie konkursu, do której została zgłoszona.

Szczegółowe informacje, a także regulamin przedsięwzięcia znaleźć można na stronie internetowej organizatora www.lodybonano.pl oraz na profilu sieci Lody Bonano na Facebooku (www.facebook.com/LodyBonano).

reklama

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.