SPIN

Lepszy dojazd do Sądu Rejonowego

Aneta Borkowska czwartek, 2 marca 2017, 05:57 Siedlce

MPK Siedlce ułatwi dojazd do nowej siedziby Sądu Rejonowego na styku Kazimierzowskiej i Jana Pawła II. Jak mówi prezes spółki Krzysztof Dębiński od początku miesiąca funkcjonują już nowe przystanki.

– Są w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu, a dojeżdżają tam linie nr 5, 15 i 20 – tłumaczy Dębiński. – Dodatkowo wprowadzona pętla przy Parku Wodnym „czwórki” sprawia, że do Sądu mamy około 300 metrów, a linia nr 4 kursuje co 15 minut. Także w okolice Sądu w stronę miasta można co kilka minut podjechać i odjechać – dodaje.

MPK planuje także powiesić w siedzibie Sądu rozkłady i informacje o tym jak dojechać do Sądu z centrum miasta i odwrotnie.

Powiadom o wpisie

9 komentarzy

 1. Franciszek dodano 11 miesięcy temu

  Budynek się wali na zdjęciu, trzeba poprawić perspektywę.

 2. . dodano 11 miesięcy temu

  Jechać "4 " z centrum do sądu to desperacja, kluczy ja w labiryncie. Komunikacja w tym mieście to dno. Pomimo że niby trzy linie mają tam dojeżdżać to w sumie tych kursów jak na lekarstwo będzie.

 3. Przedłużyć trasę "4" dodano 11 miesięcy temu

  Przy samym Sądzie na ul. Jana Pawła II jest przystanek 20. Czy "4" nie mogłaby objechać ronda i zatrzymać się na tym przystanku i następnie jechać do Parku Wodnego? Autobusy 5, 15 i 20 jeżdżą sporadycznie. To iluzoryczna pomoc.

  • . dodano 11 miesięcy temu

   Człowieku "4" i tak już kluczy po mieście jak pijany we mgle a tych chcesz jeszcze dokładać kolejne wydłużenia. Ta linia i tak jest już teraz bez sensu. Jeśli ktoś jedzie np z II LO albo ze szpitala wojewódzkiego do centrum to musi jechać do aquparku. Dojazd "4" z centrum do sądu to też pokonywanie zbędnych kilometrów. Cały schemat komunikacji w mieście do wymiany.

   • Skoro kluczy dodano 11 miesięcy temu

    Jak piszesz to dociera do większej liczby miejsc. A to jest wygodne dla ludzi. Nie sam żyjesz w mieście.

    • . dodano 11 miesięcy temu

     Akurat do mnie i tak "4" nie dociera więc nie zabłysłeś swoimi złotymi myślami. Najlepiej więc zlikwidować wszystkie pozostałe linie niech tylko "4" zostanie i będzie objeżdżać wszystkie zakamarki miasta.

  • observer dodano 11 miesięcy temu

   z aquaparku do sądu jest jakieś 200km. Przecież to się idzie z 2 tygodnie, jak do Częstochowy. Taki kawał!

 4. astrra dodano 11 miesięcy temu

  Czy to "coś" na zdjęciu to jest budynek sądu?" Przenieśli?

 5. Anonim dodano 10 miesięcy temu

  autobusy 5 i 15 powinę
  częściej jeździć a nie sporadycznie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.