SPIN

Konkurs plastyczny „Żyjmy zdrowo i wesoło” – wyniki

Aneta Borkowska sobota, 27 maja 2017, 12:18 Społeczeństwo

25 maja w Szkole Podstawowej nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Żyjmy zdrowo i wesoło” o tematyce edycji „Spacer po zdrowie”.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów siedleckich szkół podstawowych w trzech kategoriach: dzieci 5 i 6-letnie, kl. I-III, kl. IV-VI. W konkursie wzięło udział 72 uczestników z 16 przedszkoli i 6 szkół podstawowych.

Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego stylu życia, zachęcanie uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli do czynnego zainteresowania się tematyką zdrowia, promowanie wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania i korzyści z tego płynących, a także uświadamianie, jak ważne jest zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna dla ogólnej kondycji ucznia i jego funkcjonowania w szkole.

Uczniów do występu przygotowali H. Sobieszuk, H. Pieńkowska, M. Dziewulska, K. Rędzia, P. Harcej. Prace plastyczne dzieci oceniała komisja konkursowa w składzie: Jacek Rutkowski – z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Siedlcach, Hanna Michalik – nauczyciel plastyki SP nr 7 w Siedlcach oraz Hanna Sobieszuk – nauczyciel przyrody, koordynator Programu.

LAUREACI KONKURSU:

KATEGORIA: 5 – 6 latki

I miejsce – Antonina Ambroziak – Miejskie Przedszkole nr 27 w Siedlcach
II miejsce – Maciej Pawluk – Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
III miejsce – Zofia Krasnodębska – Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach
wyróżnienia: Karolina Wiśniewska – Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach / Jagoda Skup – Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach / Karolina Wielgosz – Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach

KATEGORIA: KLASY I – III

I miejsce – Zofia Miłosz – Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
II miejsce – Anna Maria Mazurczak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Karolina Tobota – Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach
wyróżnienia: Kornelia Bacławska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach / Aleksandra Zembrowska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach / Aurelia Pisarska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

KATEGORIA: KLASY IV – VI

I miejsce – Maja Chazan – Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
II miejsce – Gabriela Balcerzak – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
III miejsce – Iga Gałachowska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
wyróżnienia: Nikola Mazurczak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach / Alicja Terebus – Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach / Aleksandra Cieloch – Szkoła Podstawowa nr 6
z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

opracowała: Alicja Świderska

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.