SPIN

Nowoczesna komentuje plany rządu

Aneta Borkowska wtorek, 11 lipca 2017, 10:28 Siedlce

Magdalena Daniel, siedlecka radna i członkini Nowoczesnej na trwającej właśnie konferencji komentuje plany PiS na zabezpieczenie programów rządu.

Wspomniała m.in. o wzroście opłaty paliwowej, podatku bankowym, planowane podwyżki cen gazu 5-10% od 2018 roku i programie „Mieszkanie plus”. Jak powiedziała Daniel część ustaw czy planów jest w trakcie realizacji.

Powiadom o wpisie

15 komentarzy

 1. Przekaz dnia dodano 1 rok temu

  Bieda, proszę państwa bieda. Podatki, opłaty i inne "plusy", że mi na kapelusze nie starczy. Tu kanikuła właśnie, Ryszard łamie serca i wiosła. Odpływamy nowocześnie.

 2. Przekaz dnia dodano 1 rok temu

  Odpływamy nowocześnie. Ryszard łamie wiosła i serca lub za serce chwyta. Leniwie.

 3. ? dodano 1 rok temu

  O Matko!?

  • O! matko! dodano 1 rok temu

   …i córko!

 4. wojciech dodano 1 rok temu

  Niech lekarz Daniel zajmie się czymś na czy się zna i o niebo bardziej pożytecznym czyli leczeniem dzieci a nie wkręciła się w politykę na której przy calym szacunku do niej – się nie zna.

 5. Nie nowoczesny dodano 1 rok temu

  Ta niewielka pani ma zawsze jakieś problemy. Ostatnio karetki zrównała wysokością z tirami. Ale jednak najlepiej wyszła na zdjęciu z Gortatem. Tak jakoś nowocześnie.

 6. Nie nowoczesny dodano 1 rok temu

  A jak to będzie z tymi karetkami? Wjadą czy nie wjadą ?

 7. zorientowany dodano 1 rok temu

  A dlaczego Danielowa ostatnio głosowała ZA absolutorium dla Kudelskiego? Przecież PIS w Siedlcach też rządzi na kredyt. Widać, że to podoba się Danielowej skoro zagłosowała ZA absolutorium. Hipokryzja tej pani nie zna granic.

 8. Danielowa głosowała ZA absolutorium dla rządów PiS w Siedlach. dodano 1 rok temu

  Jest totalnie niewiarygodna. Głosowała ZA absolutorium, więc widocznie odpowiadają jej rządy PiS na kredyt w Siedlcach.

 9. Zatroskany dodano 1 rok temu

  Pani Magdo niech się pani zajmie leczeniem dzieci ,a nie politykowaniem . Jepiej być specjalistą jednej dziedziny niż specjalistą od wszystkiego i niczego . Raz Pani głosuje za budżetem i absolutorium , a za chwile Pani krytykuje, to nie poważne zachowanie .

 10. Zygmunt Krzepicki dodano 1 rok temu

  Pani Daniel dalej ma rozdwojenie jaźni? Raz w opozycji, raz w koalicji. Tylko wiarygodność na stałym, zerowym poziomie.

 11. Alina dodano 1 rok temu

  Sądownictwo w Polsce pozostało takie jakie zbudowano w czasach stalinizmu według wzoru – Ojca założyciela -F. Dzierżyńskiego i jego idei- " Nie ma ludzi niewinnych , sa tylko żle przesłuchani ".System KOMUNY wygenerował wierne kadry.Sprwawdzone w STANIE WOJENNYM.Do ok.2010 roku- nikt z poza " rodziny prawniczej nie mógł dostać sie do zawodu :Prokuratora ,Sędziego ,Adwokata , czy Komornika.Powstały filmy np.Układ zamknięty itp.Naród chce aby POLITYCY oddali PRAWO -NARODOWI .Potrzebujemy Ław Przysięgłych po to aby – takiego Obywatela jak JA sądzili tacy sami OBYWATELE jak JA.Mój Pradziad tworzył takie śądownictwo po 1918 r na Północnej Lubelszczyżnie.Co jest dzisiaj ?. Rosja Putina zmieniła ustrój sądownictwa na ANGLOSASKI- z Ławą Przysięgłych a Polska pozostała z systemem poststalinowskim.Wstyd i Hańba.Petru , Schetyno ,Kamysz – zejdzcie z tej drogi…..jak mówi klasyk.Amen

 12. Piotr dodano 1 rok temu

  proszę bardzo…
  http://niezalezna.pl/102300-mocno-zmeczony-lider-obywateli-rp-tak-sie-protestuje-pod-sejmem-wideo#.WWnnv5u-7BQ.facebook

  i tyle w tym temacie…

 13. Górny dodano 12 miesięcy temu

  Nowoczesna to Platforma 2.0 lub inaczej spółka córka biznesu elit III RP.

 14. Anonim dodano 12 miesięcy temu

  Kolego górny analogicznie do pana wypowiedzi pis to ciemnogród wschodni , partia kleru i to obciach i wstyd na cały świat.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?