SPIN

Oczami Kobiet: „Obdarowani”

Aneta Borkowska piątek, 8 września 2017, 07:01 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 20 września o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Obdarowani”.

Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

Reżyseria: Marc Webb / Scenariusz: Tom Flynn / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2017 / Czas trwania: 101 minut / Obsada: Chris Evans, Jenny Slate, Joe Chrest

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.