Podsumowanie sportowego weekendu

Aneta Borkowska poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:19 Sport

To był udany sportowy weekend. Swoje mecze wygrali siatkarze, siatkarki i koszykarze. Piłkarze zremisowali na własnym terenie. Powodów do zadowolenie nie mogą tylko koszykarki, które uległy swoim rywalkom.

I liga: AGH Kraków – KPS Siedlce 1:3 (19:25, 25:23, 18:25, 27:29)

Drugie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach odnieśli siatkarze KPS Siedlce. Podopieczni Witolda Chwastyniak wygrali w Krakowie z zespołem AGH. Najbliższy mecz ligowy siedlczanie rozegrają przed własną publicznością. W sobotę (25 listopada) do Siedlec zawita Krispol Września.

Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – GKS Katowice 1:1 (1:1)

W meczu 18 kolejki siedlecka Pogoń zremisowała na własnym stadionie z GKS Katowice. Oba gole padły z karnych. Dla Pogoni strzelił go w 18 minucie spotkania Grzegorz Tomasiewicz. Następny mecz ligowy biało-niebiescy rozegrają 25 listopada o godz. 13. w Opolu z tamtejszą Odrą. Będzie to ostatnie spotkanie przed przerwą zimową.

BLK: Enea AZS Poznań – PGE MKK Siedlce 85:64 (19:22, 21:15, 22:19, 23:8)

PGE MKK Siedlce przegrał z beniaminkiem – Eneą AZS Poznań. Siedlczanki przystępowały do meczu po serii czterech porażek z rzędu. Punkty: Magdalena Parysek-Bochniak 24, Oksana Mollov 19, Kristina Alikina 7, Wiktorija Kondus 5, Samantha Lapszynski 4, Wiktorija Szmatowa 3, Katarzyna Trzeciak 2. W niedzielę (26 listopada) o godzinie 17:00 PGE MKK podejmie AZS UMCS Lublin.

II liga: Ósemka Siedlce – BAS Białystok 3:2 (20:25, 25:16, 26:24, 17:25, 15:8)

W meczu 7 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce wygrały we własnej hali z BAS Białystok. Kolejny mecz Ósemka zagra na wyjeździe. W sobotę (25 listopada) dziewczyny zmierzą się z Łaskovią Łask.

I liga: SKK Siedlce – Astoria Bydgoszcz 85:79 (20:16, 21:22, 25:20, 19:21)

Jest upragnione zwycięstwo. W 11 kolejce I ligi podopieczni Michała Spychały wygrali z Astorią Bydgoszcz. Punkty: Rafał Król 26, Bartosz Wróbel 19, Karol Obarek 13, Marcin Nędzi 7, Paweł Lewandowski 6, Rafał Rajewicz 5, Rafał Sobiło 4, Kamil Czosnowski 2, Rafał Stefanik 2, Mateusz Migała 1. Kolejne spotkanie siedlczanie rozegrają na wyjeździe w sobotę (25 listopada) o 17:30 z Polfarmeksem Kutno.