SPIN

Recital Roberta Janowskiego

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

4 stycznia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się Recital Roberta Janowskiego, znanego wokalisty, kompozytora, aktora, poety i prezentera radiowego.

Początek kariery i ogromną popularność dała Janowskiemu rola w kultowym dziś musicalu „Metro”, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu. Musicale stały się jego domeną. Zagrał m.in. w „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano”. Janowski znany jest głównie jako prowadzący teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia?, który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowość telewizyjną oraz laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak, jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Recital Roberta Janowskiego to muzyczna uczta. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje wokalisty w połączeniu z klimatycznym akompaniamentem tworzą atmosferę wyjątkowego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnego i bliskiego kontaktu z publicznością.

Podczas Recitalu usłyszymy utwory: „Dziwny sen”, „Od kłamstw i pocałunków”, Miłość jak…”, „Powietrze”, „Znowu jesteś ze mną” i wiele innych Robertowi Janowskiego będzie towarzyszyła wybitna grupa muzyków, w składzie: Tomasz Filipczak (fortepian), Mirosław Wiśniewski (kontrabas), Przemek Świerk (gitary), Mariusz „Fazi” Mielczarek (saksofony), Mariusz Mocarski (perkusja), William Prestigiacomo (vocal)

Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89.

reklama

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.