SPIN

UWAGA: Zmiany od 9 kwietnia

Aneta Borkowska czwartek, 29 marca 2018, 07:17 Aktualnie

Szykują się spore utrudnienia dla kierowców w Siedlcach. Chodzi o budowę tunelu w przedłużeniu ulicy Kilińskiego. 9 kwietnia na dwa miesiąca zostanie zamknięta ul. Składowa na wysokości Jednostki Wojskowej.

Zostanie tam wybudowane rondo, a zaawansowanie prac – między innymi przebudowa instalacji wyklucza ruch. Z klei dobrą wiadomością jest to, że od 9 kwietnia otwarty będzie przejazd pod wiaduktem garwolińskim.

 

Powiadom o wpisie

8 komentarzy

 1. Czytelniczka dodano 10 miesięcy temu

  Czyli w dalszym ciągu koszmar, a most miał być oddany 31 marca, nie ma opóźnień- zapewniano.

  • czytaj nie przestawaj dodano 10 miesięcy temu

   Most jest przez rzekę. W Siedlcach wszystkie mosty są przejezdne.

 2. Krzysztof dodano 10 miesięcy temu

  Wszyscy mieli nadzieję, że chociaż przez tydzień będą mogli jeździć normalnie, czyli od 1 kwietnia. Słusznie ludzie mówili, że to prima aprilis i znowu korki jak w wielkich miastach, tylko zarobki peryferyjne…

  • AA dodano 10 miesięcy temu

   Wytrzymałeś rok, dasz rade jeszcze dwa tygodnie. Lekkie opóźnienie na takim terminie to norma. Dobrze ze nie drugie tyle.

  • Pieszy dodano 10 miesięcy temu

   Zostawiłem samochód i chodzę na własnych nogach. Jest świetnie! Lepszy oddech i dwie stówki za paliwo w kieszeni. Jeżdżę tylko na większe zakupy.

   Poza tym czy Ty człowieku widziałeś co tam się dzieje pod garwolińskim? Jakbyście widzieli to byście nie (…) że tak długo zamknięte.

   • Maria dodano 10 miesięcy temu

    ten oddech to smog, nie mów że lepiej oddychasz, najwyżej zadyszki dostaniesz

 3. ShevaFromSdl dodano 10 miesięcy temu

  Trudno będzie ocenić po wszystkich remontach czy jest lepiej skoro przez rok albo i dłużej kierowcy przyzwyczaja się (już się przyzwyczaili) że w Siwdlcach się stoi w korkach.
  Nie no będzie lepiej 😉

  • kupie kota dodano 10 miesięcy temu

   Nie kracz bo rzeczywiście przez rok będą korki. A nie. Nie będą bo w wakacje biedni mieszkańcy nie robią za prywatne autobusy dla swoich niesamodzielnych pociech. ja jeździłem autobusem do szkoły, a Twoje dziecko juz nie da rady.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?