SPIN

Wieczór uwielbienia z cyklu „Jezusowi Chwała”

Aneta Borkowska wtorek, 8 maja 2018, 15:38 Społeczeństwo

U progu Uroczystości Zesłania Ducha Świętego Schola Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na niecodzienne wydarzenie. Już po raz kolejny odbędzie się wieczór uwielbienia z cyklu „Jezusowi Chwała”.

Najbliższe spotkanie, które będzie miało miejsce 18 maja w siedleckiej parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus przy ul. Garwolińskiej 19, poświęcone zostanie działaniu Ducha Świętego w Kościele. Organizatorzy idąc za wskazaniem listu do Tesaloniczan „Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was…” (1 Tes 5,16), zapraszają wpierw na mszę na godz. 18.00. Po niej rozpocznie się modlitwa uwielbienia.

Najbliższe spotkanie będzie wyjątkowe pod względem znaków. Uczestnicy namaszczeni zostaną olejem nardowym – takim samym, jakim namaszczony był Jezus. W czasie wielbienia jest także możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

Dla osób, nie mogących bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu, przewidziana jest facebookowa transmisja na żywo.

Nagranie z poprzedniego wieczoru miłosierdzia TUTAJ  Wydarzenie TUTAJ

autor: ks. Błażej Mielcarek

Powiadom o wpisie

2 komentarze

  1. Żorż Ponimirski dodano 10 miesięcy temu

    To nie trąci sekciarstwem czasem?

    • jojo dodano 9 miesięcy temu

      tobie pewnie jako jedynemu trąci

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?